Нічна атака дронами: на Вінниччині влучили в об'єкт критичної інфраструктури

Нічна атака дронами: на Вінниччині влучили в об'єкт критичної інфраструктури

09:19 21.04.2023

В ніч на 21 квітня росія знову атакувала міста України ударними дронами-камікадзе. О 1:52 повітряну тривогу оголосили й на Вінниччині, де згодом пролунали вибухи. 

В ефірі телемарафону речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що в області було влучання.

Більшість іранських-камікадзе українські захисники збили. Втім, сталися влучання в об'єкт критичної інфраструктури на Вінниччині. Якщо минулої ночі вони атакували з напрямку Азовського моря, то зараз вони вишукують різні способи і намагаються атакувати більше з інших регіонів: з північного напрямку, з північно-західного напрямку, північно-східного, - зазначила Наталія Гуменюк.

Нічна атака дронами: на Вінниччині влучили в об'єкт критичної інфраструктури

Під час удару рф шахедами по Україні росіяни хотіли атакували не просто об'єкти критичної та стратегічної інфраструктури, а вишукували ППО, заявила Наталя Гуменюк.

Вочевидь, вони полювали не просто на об'єкти критичної і стратегічної інфраструктури, вони вишукують сили і засоби ППО, тому що дешевшим способом, ніж ракети вони зараз атакують. Вони економлять ракети, - зазначила речниця.

Обійшлося без жертв

Не простою ніч виявилась для рятувальників Вінниччини та Полтавщини. 

На ліквідацію нічних обстрілів залучали понад 150 чоловік особового складу та понад 30 одиниці техніки ДСНС. Попередньо, на щастя, без жертв. На Вінниччині пожежу вже ліквідовано. На Полтавщині, станом на ранок ліквідація наслідків обстрілу триває, - зазначив голова ДСНС Сергій Крук.

Нічна атака дронами на Вінниччині влучили в об'єкт критичної інфраструктури

Знищили 8 з 12 безпілотників

У Командуванні повітряних сил уточнили, що Україну в ніч на п'ятницю атакували 12 безпілотниками типу "Шахед-136/131", вісім з них вдалось знищити.

21 квітня 2023 року противник атакував з північного напрямку (Брянська область) ударними дронами-камікадзе. Загарбники застосували до 12 ударних дронів Shahed-136/131, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, дюжину вбивчих безпілотників іранського виробництва рашисти випустили цієї ночі по Одещині. Сили ППО знешкодили 10 з 12 дронів. Попередньо, внаслідок атаки є влучання в об’єкт інфраструктури. 

Embedded thumbnail for Нічна атака дронами: на Вінниччині влучили в об'єкт критичної інфраструктури

Читайте також

 У Вінниці вшанували молодого Героя України, льотчика Дениса Бадіки
У Вінниці вшанували молодого Героя України, льотчика Дениса Бадіки
Детальніше
Загинув на фронті командир взводу з Калинівської громади
Загинув на фронті командир взводу з Калинівської громади
Детальніше
Загинув, прикриваючи побратимів Калинівська громада прощатиметься з Героєм
Загинув, прикриваючи побратимів: Калинівська громада прощатиметься з Героєм
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
На Вінниччині відкрили ще одну Алею слави загиблим землякам
На Вінниччині відкрили ще одну Алею слави загиблим землякам
Детальніше
1000 дронів по Україні що стоїть за масованим ударом та чому росія змінила тактику обстрілів
1000 дронів по Україні: що стоїть за масованим ударом та чому росія змінила тактику обстрілів
Детальніше