Необережне поводження людей з вогнем - рятувальники 13 разів виїжджали на ліквідацію пожеж

Необережне поводження людей з вогнем - рятувальники 13 разів виїжджали на ліквідацію пожеж

09:57 22.07.2024

Необережне поводження людей з вогнем - рятувальники 13 разів виїжджали на ліквідацію пожеж. 21 липня на Вінниччині вогонь обпалив 7 гектарів ґрунту.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

11 пожеж сталися на відкритій території. Вогнем обпалено понад 7 га ґрунту. Горіло у Вінницькому, Гайсинському, Хмільницькому та Жмеринському районах області.

Більшість загорянь були наслідком необережного поводження з вогнем людей.

Надзвичайники вкотре нагадують людям, аби уникнути подібного, слід пам'ятати, що розпалювати вогнища й розводити відкритий вогонь на відкритих територіях забороняється! За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я, особливо поблизу поля з зерновими або лісу, - інформують рятувальники.

Слід пильно наглядати за дітьми, адже під час недогляду за ними дорослими, граючись сірниками чи запальничками, вони можуть спровокувати пожежу також.   

Дитячі пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

Рятувальники раз у раз закликають вінничан бути уважними та не допускати загорянь в природних екосистемах. У випадку виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події, важливо негайно повідомити про це Службу порятунку за номером 101.

Нагадаємо, суха трава та стерня протягом доби горіла у чотирьох районах Вінницької області та у місті Вінниця. Рятувальники отримали 18 викликів.

Читайте також

Автомобіль загорівся після ДТП на вулиці Гонти у Вінниці, водій травмований
Автомобіль загорівся після ДТП на вулиці Гонти у Вінниці, водій травмований
Детальніше
За добу на Вінниччині 15 разів горіла суха трава та стерня
За добу на Вінниччині 15 разів горіла суха трава та стерня
Детальніше
Ледь не стався вибух у Ямполі рятувальники загасили пожежу з газовим балоном
Ледь не стався вибух: у Ямполі рятувальники загасили пожежу з газовим балоном
Детальніше
на Вінниччині рятувальники прийшли на допомогу дитині та пенсіонеру
На Вінниччині рятувальники прийшли на допомогу дитині та пенсіонеру
Детальніше
У Бершаді вночі спалахнув автомобіль через розгерметизацію газової системи
Вночі на Вінниччині спалахнув автомобіль через розгерметизацію газової системи
Детальніше
Пожежі в екосистемах охопили п'ять районів та Вінницю за добу
Пожежі в екосистемах лише за одну добу охопили п'ять районів та Вінницю
Детальніше