Не паркуй автівку на гідранті! Чому не можна залишати авто на червоних люках

"Не паркуй автівку на гідранті"! Чому не можна залишати авто на червоних люках?

12:54 12.07.2024

Припарковане на гідранті авто може стати причиною знищення майна, оселі чи навіть коштувати комусь життя. Щоб не допустити лиха, вінницькі водії мають дотримуватись правил пожежної безпеки, де чітко прописано, що залишати транспортні засоби забороняється ближче ніж за п'ять метрів до гідранта.

Аби нагадати про це, рятувальники в супроводі з працівниками безпеки дорожнього руху вирушили в рейд. Розпізнати пожежні гідранти можна за червоним кольором люка та знаками що поряд.

Та проблема не лише в паркуванні автівок. Серед понад 8 сотень гідрантів у місті, майже 200 із них несправні. А це перешкоджає роботі рятувальників.

З водіями чиї транспортні засоби могли б перешкодити роботі рятувальників провели профілактичні бесіди. А ще залишили попереджувальні листівки із написом "Не паркуй автівку на гідранті".

Нагадаємо, унікальну карту, де нанесені усі гідранти міста створили вінницькі рятувальники. Вона допомагає бійцям ДСНС працювати значно швидше та оперативніше.

Embedded thumbnail for "Не паркуй автівку на гідранті"! Чому не можна залишати авто на червоних люках?

Читайте також

Сезон пікніків розпочався з травм житель Вінниччини потрапив до лікарні через мангал
Сезон пікніків розпочався з травм: житель Вінниччини потрапив до лікарні через мангал
Детальніше
Розбиті фури та заблоковані рейки нічні аварії на Вінниччині ледь не паралізували залізницю
Розбиті фури та заблоковані рейки: нічні аварії на Вінниччині ледь не паралізували залізницю
Детальніше
На Барському шосе у Вінниці водій Ford збив 18-річного пішохода
На Барському шосе у Вінниці водій Ford збив 18-річного пішохода
Детальніше
Зник із гаража як вінницькі поліцейські вирахували викрадача чужого Nissan
Зник із гаража: як вінницькі поліцейські вирахували викрадача чужого Nissan
Детальніше
За крок до трагедії у Вінниці з кафе, де спалахнуло приміщення, винесли газові балони
За крок до трагедії: у Вінниці з кафе, де спалахнуло приміщення, винесли газові балони
Детальніше
Сльози радості як вінницькі рятувальники діставали кошеня з 20-метрової глибини
Сльози радості: як вінницькі рятувальники діставали кошеня з 20-метрової глибини
Детальніше