Найнижчі показники радіаційного фону нині у Могилів-Подільському районі
«Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та його структурні підрозділи в районах області здійснюють щоденний моніторинг якості води централізованого водопостачання, радіаційного фону, епідемічної ситуації тощо.
Станом на 8 серпня ситуація щодо радіаційного гамма-фону на Вінниччині лишається без змін та не несе загрозу життю та здоров’ю населення.
![Найнижчі показники радіаційного фону нині у Могилів-Подільському районі](/sites/default/files/styles/compressor/1920x1080/inline-images/naynizhchi-pokazniki-radiaciynogo-fonu-nini-u-mogiliv-podilskomu-rayoni-2.jpg?itok=wPW4Q4td)
Виміри проводяться в усіх районах області, а перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано, - інформує обласний центр.
Нагадаємо, моніторинг радіаційного фону Вінницької області станом на 2 серпня «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» та його структурні підрозділи в районах області здійснюють щоденний моніторинг якості води централізованого водопостачання, радіаційного фону, епідемічної ситуації тощо.