Національний банк України відкрив рахунок для збору коштів для армії

Національний банк України відкрив рахунок для збору коштів для армії

16:18 24.02.2022

Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Про відкриття спецрахунку повідомив Голова Національного банку України Кирило Шевченко у своєму відеозверненні зранку 24 лютого.

Таке рішення ухвалене у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, збройною агресією та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності. Рахунок – мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – в іноземній валюті (долари США, євро, британські фунти), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті.

Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708.

Нагадаємо, фонд громади "Подільська громада" відкрив рахунок для збору коштів на підтримку українських військових. У разі необхідності кошти також направлять на допомогу цивільним людям.

Читайте також

Вже не в полоні на Вінниччині громада з прапорами та квітами зустріла свого Героя
Вже не в полоні: на Вінниччині громада з прапорами та квітами зустріла свого Героя
Детальніше
Загроза з повітря жителів Вінниччини закликають бути максимально пильними через ризик застосування балістики
Загроза з повітря: вінничан закликають бути максимально пильними через ризик застосування балістики
Детальніше
Залишив 5-місячного сина і пішов у вічність Вінниця прощається з 23-річним розвідником
Залишив 5-місячного сина і пішов у вічність: Вінниця прощається з 23-річним розвідником
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Робота для героїв на Вінниччині розширюють мережу вакансій для захисників у кожному районі
Робота для героїв: на Вінниччині розширюють мережу вакансій для захисників у кожному районі
Детальніше
Герої без зброї у Вінницькій громаді нагородили волонтерів, які щодня готують тони домашньої їжі для передової
Герої без зброї: у Вінницькій громаді нагородили волонтерів, які щодня готують тони домашньої їжі для передової
Детальніше