Нацбанк презентував нову монету

Нацбанк презентував нову монету

13:41 04.10.2022

Нацбанк ввів у обіг пам'ятну 10-гривневу монету на честь територіальної оборони України. В готівковий обіг її планують ввести поступово. На реверсі монети – зображення тероборонівців ЗСУ і гасло «Готові до спротиву».

У Нацбанку зауважили - це перша монета із тиражем у 10 млн штук. Раніше Нацбанк випускав монети вдвічі меншими тиражами. 

Нагадаємо, Національний банк України запустив додатковий збір коштів для захисників. Монети по 10 і 50 копійок можна здати на допомогу Збройним силам України. Копійки прийматимуть відділення банків ПУМБ та Ощадбанк по всій країні.

Embedded thumbnail for Нацбанк презентував нову монету

Читайте також

Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше
76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше