Нацбанк презентував нову монету

Нацбанк презентував нову монету

13:41 04.10.2022

Нацбанк ввів у обіг пам'ятну 10-гривневу монету на честь територіальної оборони України. В готівковий обіг її планують ввести поступово. На реверсі монети – зображення тероборонівців ЗСУ і гасло «Готові до спротиву».

У Нацбанку зауважили - це перша монета із тиражем у 10 млн штук. Раніше Нацбанк випускав монети вдвічі меншими тиражами. 

Нагадаємо, Національний банк України запустив додатковий збір коштів для захисників. Монети по 10 і 50 копійок можна здати на допомогу Збройним силам України. Копійки прийматимуть відділення банків ПУМБ та Ощадбанк по всій країні.

Embedded thumbnail for Нацбанк презентував нову монету

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше