Нацбанк презентував нову монету

Нацбанк презентував нову монету

13:41 04.10.2022

Нацбанк ввів у обіг пам'ятну 10-гривневу монету на честь територіальної оборони України. В готівковий обіг її планують ввести поступово. На реверсі монети – зображення тероборонівців ЗСУ і гасло «Готові до спротиву».

У Нацбанку зауважили - це перша монета із тиражем у 10 млн штук. Раніше Нацбанк випускав монети вдвічі меншими тиражами. 

Нагадаємо, Національний банк України запустив додатковий збір коштів для захисників. Монети по 10 і 50 копійок можна здати на допомогу Збройним силам України. Копійки прийматимуть відділення банків ПУМБ та Ощадбанк по всій країні.

Embedded thumbnail for Нацбанк презентував нову монету

Читайте також

День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
Детальніше
На Вінниччині відкрили ще одну Алею Слави — вшанували пам'ять 84 захисників Вороновицької громади
На Вінниччині відкрили ще одну Алею Слави — вшанували пам'ять 84 захисників Вороновицької громади
Детальніше
У Вінниці до Дня батька — акція нагадування про полонених і зниклих безвісти захисників
У Вінниці до Дня батька — акція нагадування про полонених і зниклих безвісти захисників
Детальніше
Ворожа атака на Вінниччині постраждали два будинки, автомобілі та будинок культури
Ворожа атака на Вінниччині: пошкоджені два будинки, авто та будинок культури
Детальніше