Нацбанк презентував нову монету

Нацбанк презентував нову монету

13:41 04.10.2022

Нацбанк ввів у обіг пам'ятну 10-гривневу монету на честь територіальної оборони України. В готівковий обіг її планують ввести поступово. На реверсі монети – зображення тероборонівців ЗСУ і гасло «Готові до спротиву».

У Нацбанку зауважили - це перша монета із тиражем у 10 млн штук. Раніше Нацбанк випускав монети вдвічі меншими тиражами. 

Нагадаємо, Національний банк України запустив додатковий збір коштів для захисників. Монети по 10 і 50 копійок можна здати на допомогу Збройним силам України. Копійки прийматимуть відділення банків ПУМБ та Ощадбанк по всій країні.

Embedded thumbnail for Нацбанк презентував нову монету

Читайте також

Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше