Нацбанк презентував нову монету

Нацбанк презентував нову монету

13:41 04.10.2022

Нацбанк ввів у обіг пам'ятну 10-гривневу монету на честь територіальної оборони України. В готівковий обіг її планують ввести поступово. На реверсі монети – зображення тероборонівців ЗСУ і гасло «Готові до спротиву».

У Нацбанку зауважили - це перша монета із тиражем у 10 млн штук. Раніше Нацбанк випускав монети вдвічі меншими тиражами. 

Нагадаємо, Національний банк України запустив додатковий збір коштів для захисників. Монети по 10 і 50 копійок можна здати на допомогу Збройним силам України. Копійки прийматимуть відділення банків ПУМБ та Ощадбанк по всій країні.

Embedded thumbnail for Нацбанк презентував нову монету

Читайте також

Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Ефект першого власника звідки на аукціоні Manheim з'являються практично нові машини з дисконтом до 30%
Ефект першого власника: звідки на аукціоні Manheim з'являються практично нові машини з дисконтом до 30%
Детальніше
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші вінничанина засудили за шахрайство
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші: вінничанина засудили за шахрайство
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше