Наглядова рада Агенції регіонального розвитку Вінницької області затвердила новий склад

Наглядова рада Агенції регіонального розвитку Вінницької області затвердила новий склад

11:13 22.04.2021

Засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області відбулося 21 квітня під керівництвом голови обласної Ради Вячеслава Соколового за участі засновників та співзасновників Агенції.

Учасники засідання внесли зміни та ухвалили новий персональний склад Наглядової ради. До неї увійшли: голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Здітовецький, керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, ректор Вінницького національного технічного університету Віктор Біліченко та проректор з наукової роботи Вінницького національного медичного університету ім.Пирогова Олег Власенко.

Наглядова рада  затвердила звіт в.о. директора Агенції Наталії Гижко про результати діяльності Установи у першому кварталі 2021 року.

Наталія Гижко зазначила, що за перші три місяці  року відбулося 53 офлайн та онлайн заходи, організаторами та учасниками яких була Агенція, а саме: участь у робочих групах, проведення інформаційно-освітніх заходів і надання консультацій для органів влади та бізнесу, - інформує Вінницька облрада.

Затвердили на засіданні й план роботи Агенції на другий квартал. Крім того, Наглядовою радою було надано погодження та повноваження директору Агенції на підписання договору з Міністерством розвитку громад та територій України в рамках проєкту “Створення інформаційно-аналітичної системи управління регіональним розвитком як якісної підсистеми в стратегічному плануванні територій Вінницької області”.

Питання порядку денного про призначення директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області, за пропозицією Вячеслава Соколового, було перенесено на позачергове засідання, яке заплановано на 28 квітня. Тоді на розгляд Наглядової ради буде представлено оновлений Порядок проведення конкурсу на заміщення посади. Строк дії контракту із Наталією Гижко вже закінчений, наразі вона працює як виконувачка обов`язків директора Агенції.

Нагадаємо, Вячеслава Соколового обрали членом Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Читайте також

Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради
Детальніше
Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників
Детальніше
У Стрижавці та Мізяківських Хуторах капітально відремонтували ліцеї
Детальніше
Де знайдуть кошти для фінансування вінницького Центру інфекційних хвороб
Детальніше
Депутати з'ясовували чи усунули резонансні порушення в психоневрологічному будинку-інтернаті
Детальніше
Нові вольєри для тварин-переселенців збудували у «Подільському зоопарку»
Детальніше