На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

18:01 27.05.2020

У місто Гайсин Вінницької області повернулись військовики 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.  Вони  перебували в складі ООС з вересня минулого року , передає газета «День». Бійці виконували завдання у районі н. п. Бахмут, Світлодарськ, Луганське та Новолуганське. Перш ніж зустрітися з рідними військовики змушені будуть пройти двотижневу обсервацію у частині.

«За відмінну службу кращі бійці були нагородженні відзнаками командувача військ оперативного командування «Південь», цінними подарунками, а також грамотами від місцевої влади. Але найприємнішим для нас усіх стало те, що цього року зі сходу України, де воїни виконували свій обов’язок із захисту України та стримуванні російської агресії, бригада повернулася без бойових втрат. Другий рік ми воюємо без втрат», – відзначив командир бригади, полковник Геннадій Шаповалов.

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше