На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

18:01 27.05.2020

У місто Гайсин Вінницької області повернулись військовики 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.  Вони  перебували в складі ООС з вересня минулого року , передає газета «День». Бійці виконували завдання у районі н. п. Бахмут, Світлодарськ, Луганське та Новолуганське. Перш ніж зустрітися з рідними військовики змушені будуть пройти двотижневу обсервацію у частині.

«За відмінну службу кращі бійці були нагородженні відзнаками командувача військ оперативного командування «Південь», цінними подарунками, а також грамотами від місцевої влади. Але найприємнішим для нас усіх стало те, що цього року зі сходу України, де воїни виконували свій обов’язок із захисту України та стримуванні російської агресії, бригада повернулася без бойових втрат. Другий рік ми воюємо без втрат», – відзначив командир бригади, полковник Геннадій Шаповалов.

Читайте також

Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
Детальніше