На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

18:01 27.05.2020

У місто Гайсин Вінницької області повернулись військовики 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.  Вони  перебували в складі ООС з вересня минулого року , передає газета «День». Бійці виконували завдання у районі н. п. Бахмут, Світлодарськ, Луганське та Новолуганське. Перш ніж зустрітися з рідними військовики змушені будуть пройти двотижневу обсервацію у частині.

«За відмінну службу кращі бійці були нагородженні відзнаками командувача військ оперативного командування «Південь», цінними подарунками, а також грамотами від місцевої влади. Але найприємнішим для нас усіх стало те, що цього року зі сходу України, де воїни виконували свій обов’язок із захисту України та стримуванні російської агресії, бригада повернулася без бойових втрат. Другий рік ми воюємо без втрат», – відзначив командир бригади, полковник Геннадій Шаповалов.

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше