На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

18:01 27.05.2020

У місто Гайсин Вінницької області повернулись військовики 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.  Вони  перебували в складі ООС з вересня минулого року , передає газета «День». Бійці виконували завдання у районі н. п. Бахмут, Світлодарськ, Луганське та Новолуганське. Перш ніж зустрітися з рідними військовики змушені будуть пройти двотижневу обсервацію у частині.

«За відмінну службу кращі бійці були нагородженні відзнаками командувача військ оперативного командування «Південь», цінними подарунками, а також грамотами від місцевої влади. Але найприємнішим для нас усіх стало те, що цього року зі сходу України, де воїни виконували свій обов’язок із захисту України та стримуванні російської агресії, бригада повернулася без бойових втрат. Другий рік ми воюємо без втрат», – відзначив командир бригади, полковник Геннадій Шаповалов.

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Military Day у Вінниці діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Military Day у Вінниці: діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Детальніше
Пам'ять без кордонів у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Пам'ять без кордонів: у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Детальніше
76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше