На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

На Вінниччину із зони ООС повернулася 59-та бригада – без втрат

18:01 27.05.2020

У місто Гайсин Вінницької області повернулись військовики 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.  Вони  перебували в складі ООС з вересня минулого року , передає газета «День». Бійці виконували завдання у районі н. п. Бахмут, Світлодарськ, Луганське та Новолуганське. Перш ніж зустрітися з рідними військовики змушені будуть пройти двотижневу обсервацію у частині.

«За відмінну службу кращі бійці були нагородженні відзнаками командувача військ оперативного командування «Південь», цінними подарунками, а також грамотами від місцевої влади. Але найприємнішим для нас усіх стало те, що цього року зі сходу України, де воїни виконували свій обов’язок із захисту України та стримуванні російської агресії, бригада повернулася без бойових втрат. Другий рік ми воюємо без втрат», – відзначив командир бригади, полковник Геннадій Шаповалов.

Читайте також

Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Детальніше
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
«На лінії вогню» у Вінниці відкриється фотовиставка про бойовий шлях десяти бригад ЗСУ
«На лінії вогню»: у Вінниці відкриється фотовиставка про бойовий шлях десяти бригад ЗСУ
Детальніше
Ветеран ЗСУ створив бізнес з нуля вінничани закохались у його тюльпани
Ветеран ЗСУ створив бізнес з нуля: вінничани закохались у його тюльпани
Детальніше