На Вінниччині забудовник відшкодував понад 6 млн грн несплаченого податку

На Вінниччині забудовник відшкодував понад 6 млн грн несплаченого податку

13:40 02.10.2024

На Вінниччині забудовник умисно занижував суму податкових зобов’язань, тож тепер йому довелось відшкодувати понад 6 млн грн несплаченого податку.

Про це 2 жовтня інформує територіальне управління БЕБ у Вінницькій області.

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Вінницькій області встановили, що директор фірми-забудовника у Вінниці не сплатив до бюджету понад шість мільйонів гривень податку на додану вартість. Керівник умисно занижував суму податкових зобов’язань з ПДВ під час реалізації житлової нерухомості, - йдеться у повідомленні.

За фактом умисного ухилення від сплати податків зареєстровано кримінальне провадження (ч.2 ст. 212 Кримінального кодексу України). 

Наразі директор підприємства повністю відшкодував завдані бюджету збитки у розмірі 6,1 млн грн.

Справу скерували до суду

Матеріали провадження скеровані до суду. Процесуальне керівництво здійснювали прокурори  Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, на території Погребищенської громади фахівці Державної екологічної інспекції виявили двох орендарів, що здійснюють спеціальне водокористування для потреб риборозведення без відповідних дозвільних документів. Громадян притягнули до адміністративної відповідальності та статтею 48 КУпАП та провели роз'яснення щодо необхідності отримання відповідної дозвільної документації.

Читайте також

14 фіктивних актів замість реальної допомоги як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
14 фіктивних актів замість реальної допомоги: як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
Детальніше
Генетичний код з народження маленькі вінничани отримали свої перші вишиванки
Генетичний код з народження: маленькі вінничани отримали свої перші вишиванки
Детальніше
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати подробиці судового засідання
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати: подробиці судового засідання
Детальніше
Мільйони на благоустрій прокурори змусили забудовників «розщедритися» на користь вінницьких громад
Мільйони на благоустрій: прокурори змусили забудовників «розщедритися» на користь вінницьких громад
Детальніше
Не впізнавала маму три тижні донька потерпілої у резонансній ДТП розповіла про пережите у вінницькому суді
"Не впізнавала маму три тижні": донька потерпілої у резонансній вінницькій ДТП розповіла про пережите
Детальніше
Від укриттів до стоматології для ветеранів як працює План стійкості Вінниці
Від укриттів до стоматології для ветеранів: як працює План стійкості Вінниці
Детальніше