На Вінниччині за тиждень понад 30 разів порушили правила рибальства

На Вінниччині за тиждень понад 30 разів порушили правила рибальства

09:56 18.02.2022

З 7 по 14 лютого інспектори Вінницького рибоохоронного патруля зафіксували 31 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Склали сім протоколів за рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову та 21 - за порушення правил рибальства. Також оформили три акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

У порушників конфіскували майже 15 кг риби та вісім одиниць заборонених знарядь лову (драчі, сітки, хватки, раколовки). Сума штрафів - 1 870 грн. Збитки нанесені рибному господарству України склали 154 122 грн, — інформує управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області.

Ловив драчем

8 лютого державні інспектори зафіксували порушення природоохоронного законодавства. Інцидент стався на річці Вишенька, у Вінниці. Рибалка виловлював водні біоресурси забороненими колючим знаряддями лову - драчем. Виловив одного карася сріблястого та 23 уклії. Збитки нанесені рибному господарству становили 3 536 грн.

На винну особу було склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову (драч) вилучено. Матеріали справи передано в районний суд. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу на фізичних осіб у розмірі від 340 грн до 680 грн з конфіскацією чи без такої.

Нагадаємо, 1 лютого в с. Федорівка, що у Шаргородському районі, інспектори рибоохоронного патруля виявили чоловіка, який порушив правила рибальства.

Читайте також

Рибалити вже можна не всюди де на Вінниччині ще діють нерестові обмеження
Рибалити вже можна не всюди: де на Вінниччині ще діють нерестові обмеження
Детальніше
Браконьєрство під час нересту на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Браконьєрство під час нересту: на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Детальніше
Пляжі Вінниці офіційно визнали небезпечними для купання
Пляжі Вінниці офіційно визнали небезпечними для купання
Детальніше
Що приховує Південний Буг у Вінниці розпочали масштабне дослідження води
Що приховує Південний Буг: у Вінниці розпочали масштабне дослідження води
Детальніше
Фатальний відпочинок на Вінниччині за день вода забрала життя двох чоловіків
Фатальний відпочинок: на Вінниччині за день вода забрала життя двох чоловіків
Детальніше
Сотні порушень та конфісковані човни поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Сотні порушень та конфісковані човни: поліція масово ловить браконьєрів на Вінниччині
Детальніше