На Вінниччині за місяць викрили 65 порушень правил рибальства

На Вінниччині за місяць викрили 65 порушень правил рибальства

10:37 08.05.2022

У період з 28 березня по 2 травня державні інспектори Вінницького рибоохоронного патруля провели 15 рейдів та викрили 65 порушень.

За даний період на порушників накладено 5 066 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 966 688 грн.

Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили майже 68 кг водних біоресурсів та 58 одиниць заборонених знарядь лову, - повідомляє Вінницький Рибоохоронний Патруль.

рибальства

Ловив "хваткою"

Один з таких випадків стався 22 квітня під час рибоохоронного рейду на Ладижинському водосховищі в селі Маньківка Тульчинського району. Чоловік виловлював рибу використовуючи заборонене сітне знаряддя лову - "хватку". В результаті добув 30 окунів і одну плітку, чим наніс збитки рибному господарству більше ніж на 96 тис. грн. На винну особу складено адмінпротокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали справи передано в суд для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

Нагадаємо, 28 квітня Вінницький рибоохоронний патруль викрив грубе порушення природоохоронного законодавства. Чоловік використовуючи "хватку" виловлював рибу.

Читайте також

На Вінниччині припинили протиправне використання Ладижинського та Дмитренківського водосховищ 
Детальніше
Інспектори Муніципальної варти слідкують за порядком в акваторії Південного Бугу
Детальніше
У Вінницькому районі втопився 42-річний чоловік
Детальніше
У Вінницькій області втопились три людини — десятирічну дитину шукають рятувальники
Детальніше
Безпечний відпочинок біля води: правила поводження
Детальніше
Поліція встановила особу потопельниці з черепашинецького кар’єру
Детальніше