На Вінниччині вилучили з приватної власності землі вартістю 56 млн грн

На Вінниччині вилучили з приватної власності землі вартістю 56 млн грн

11:30 29.04.2024

Виконано два рішення Тиврівського районного суду за позовами прокуратури щодо повернення двох земельних ділянок у власність держави.

Йдеться про дві земельні ділянки оборони загальною площею 6 га вартістю 56 млн грн на території нинішньої Шпиківської громади, які перебували в користуванні Квартирно-експлуатаційного відділу Вінниці Міністерства оборони України та у 2007 році розпорядженням райдержадміністрації, без погодження з Міноборони, були передані у приватну власність фізичним особам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

На сьогодні ділянки повернули у розпорядження Вінницької обласної військової адміністрації та у користування Квартирно-експлуатаційного відділу Вінниці Міністерства оборони України, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, за сприяння Вінницької окружної прокуратури реально виконано рішення Господарського суду Вінницької області за позовом прокуратури про розірвання з підприємцем 11 договорів оренди та повернення земельних ділянок загальною площею 108 га вартістю майже 20 млн грн у власність Якушинецької територіальної громади Вінницького району.

Читайте також

Ще три гектари землі на Вінниччині повернули у власність держави
Детальніше
Торгував боєприпасами на парковці торговельного центру у Вінниці
Детальніше
Прокуратура попередила незаконне заволодіння гідроспорудою у Барській громаді
Детальніше
Тиврівській громаді повернули водний обʼєкт вартістю 648 млн грн
Детальніше
Понад 4 га землі на Ямпільщині повернули у власність держави
Детальніше
Посадовиця завдала понад 1,7 млн грн збитків Жмеринській громаді
Детальніше