На Вінниччині вводять режим тотальної економії електроенергії

На Вінниччині вводять режим тотальної економії електроенергії

17:33 11.10.2022

У Вінницькій області вводять режим тотальної економії електроенергії. Після повторних ударів по об'єктах енергоінфраструктури є серйозні руйнування. 

242 населених пунктів залишились без світла. Усі служби працюють над відновленням енергопостачання на Вінниччині.

Прошу вінничан поставитись із розуміннями. Це вимушені тимчасові обмеження. Економія потрібна, щоб могли працювали лікарні, соціальні заклади, - повідомив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

В іншому випадку "Вінницяобленерго" буде вимушено ввести графіки аварійних відключень. 

Нагадаємо, у вівторок, 11 жовтня, росія повторно завдала удару по Ладижинській ТЕС у Вінницькій області. Постраждали шість рятувальників, які усували наслідки попереднього обстрілу.

Читайте також

Не лякайтеся вибухів на Вінниччині 26 червня підриватимуть граніт
Не лякайтеся вибухів: на Вінниччині 26 червня підриватимуть граніт
Детальніше
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Де у Вінниці 25 червня відключать воду та світло адреси
Де у Вінниці 25 червня відключать воду та світло: адреси
Детальніше
Вінницький дитсадок №13 вікна після дронового удару замінили, але є питання щодо старої будівлі
Вінницький дитсадок №13: вікна після дронового удару замінили, але є питання щодо старої будівлі
Детальніше
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня адреси відключень води та електрики
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня: адреси відключень води та електрики
Детальніше
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня: де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Детальніше