На Вінниччині вводять режим тотальної економії електроенергії

На Вінниччині вводять режим тотальної економії електроенергії

17:33 11.10.2022

У Вінницькій області вводять режим тотальної економії електроенергії. Після повторних ударів по об'єктах енергоінфраструктури є серйозні руйнування. 

242 населених пунктів залишились без світла. Усі служби працюють над відновленням енергопостачання на Вінниччині.

Прошу вінничан поставитись із розуміннями. Це вимушені тимчасові обмеження. Економія потрібна, щоб могли працювали лікарні, соціальні заклади, - повідомив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

В іншому випадку "Вінницяобленерго" буде вимушено ввести графіки аварійних відключень. 

Нагадаємо, у вівторок, 11 жовтня, росія повторно завдала удару по Ладижинській ТЕС у Вінницькій області. Постраждали шість рятувальників, які усували наслідки попереднього обстрілу.

Читайте також

Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання адреси планових відключень
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання: адреси планових відключень
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Ворожа атака на Вінниччині постраждали два будинки, автомобілі та будинок культури
Ворожа атака на Вінниччині: пошкоджені два будинки, авто та будинок культури
Детальніше
Вінниця, 19 червня які вулиці залишаться без води, гарячого постачання і світла
Вінниця, 19 червня: які вулиці залишаться без води, гарячого постачання і світла
Детальніше
Найбільший удар по Москві за війну місто атакували майже 200 дронів
Найбільший удар по Москві за війну: місто атакували майже 200 дронів
Детальніше
Перевірте адресу чи не потрапив ваш будинок у список відключень на 18 червня у Вінниці
Перевірте адресу: чи не потрапив ваш будинок у список відключень на 18 червня у Вінниці
Детальніше