На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

19:40 23.04.2024

На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами. Обмеження діятиме 23 квітня з 18:00 до 22:00.

Таке розпорядження дали НЕК «Укренерго» через дефіцит в енергосистемі.  

Нагадаємо, через похолодання збільшилося споживання електроенергії на 6,5%, що потребує додаткового включення 3-4 блоків на теплових електростанціях. Про це повідомляло пресслужба НЕК "Укренерго".

Embedded thumbnail for На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

Читайте також

Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання адреси планових відключень
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання: адреси планових відключень
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Вінниця, 19 червня які вулиці залишаться без води, гарячого постачання і світла
Вінниця, 19 червня: які вулиці залишаться без води, гарячого постачання і світла
Детальніше
Перевірте адресу чи не потрапив ваш будинок у список відключень на 18 червня у Вінниці
Перевірте адресу: чи не потрапив ваш будинок у список відключень на 18 червня у Вінниці
Детальніше
Без води, тепла чи світла де у Вінниці триває ремонт комунальних мереж
Без води, тепла чи світла: де у Вінниці триває ремонт комунальних мереж
Детальніше
Перевірте свою вулицю де у Вінниці 16 червня не буде гарячої води чи світла
Перевірте свою вулицю: де у Вінниці 16 червня не буде гарячої води чи світла
Детальніше