На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

19:40 23.04.2024

На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами. Обмеження діятиме 23 квітня з 18:00 до 22:00.

Таке розпорядження дали НЕК «Укренерго» через дефіцит в енергосистемі.  

Нагадаємо, через похолодання збільшилося споживання електроенергії на 6,5%, що потребує додаткового включення 3-4 блоків на теплових електростанціях. Про це повідомляло пресслужба НЕК "Укренерго".

Embedded thumbnail for На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

Читайте також

Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня адреси відключень води та електрики
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня: адреси відключень води та електрики
Детальніше
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня: де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Детальніше
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання адреси планових відключень
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання: адреси планових відключень
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Вінниця, 19 червня які вулиці залишаться без води, гарячого постачання і світла
Вінниця, 19 червня: які вулиці залишаться без води, гарячого постачання і світла
Детальніше
Перевірте адресу чи не потрапив ваш будинок у список відключень на 18 червня у Вінниці
Перевірте адресу: чи не потрапив ваш будинок у список відключень на 18 червня у Вінниці
Детальніше