На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

19:40 23.04.2024

На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами. Обмеження діятиме 23 квітня з 18:00 до 22:00.

Таке розпорядження дали НЕК «Укренерго» через дефіцит в енергосистемі.  

Нагадаємо, через похолодання збільшилося споживання електроенергії на 6,5%, що потребує додаткового включення 3-4 блоків на теплових електростанціях. Про це повідомляло пресслужба НЕК "Укренерго".

Embedded thumbnail for На Вінниччині вводять обмеження використання електрики підприємствами

Читайте також

Де у Вінниці 25 червня відключать воду та світло адреси
Де у Вінниці 25 червня відключать воду та світло: адреси
Детальніше
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
Детальніше
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня адреси відключень води та електрики
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня: адреси відключень води та електрики
Детальніше
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня: де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Детальніше
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання адреси планових відключень
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання: адреси планових відключень
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше