На Вінниччині вшанували пам'ять загиблого поліцейського Олега Безпалька
На Вінниччині вшанували пам'ять загиблого поліцейського Олега Безпалька. 27 березня 2022 року 40-річний правоохоронець загинув під час несення служби на блокпості в Літині.
Про це 29 березня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
14 років поліцейський з реагування патрульної поліції Олег Безпалько присвятим служінню українському народові. Для колег він завжди залишиться у пам’яті надійним товаришем, якому можна було довіряти. Для друзів він був душею компанії. Односельці пам’ятають Олега життєрадісним, чесним та справедливим. Він був патріотом своєї країни та чудовою людиною, — йдеться у повідомленні.
У четверту річницю трагедії вшанувати його пам’ять прийшли колеги та рідні.

Нагадаємо, у Вінниці вшанували пам’ять бійця Об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють», який загинув на війні. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.





