На Вінниччині вода забрала життя 61-річного рибалки

На Вінниччині вода забрала життя 61-річного рибалки

21:51 15.03.2025

На Вінниччині вода забрала життя 61-річного рибалки - чоловік втопився у річці Сіб.

Про це 15 березня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

У Іллінцях в річці Сіб виявили 61-річного чоловіка без ознак життя. За метр від берега рятувальники підняли потопельника, - йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося, напередодні він пішов на риболовлю та не повернувся. 

Причини трагедії встановлюють правоохоронці.

Нагадаємо, у Погребищенській громаді втопився 71-річний рибалка, чоловік пішов під лід за тридцять метрів від берега. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

 Небезпечна знахідка у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Небезпечна знахідка: у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Детальніше
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Профілактика свердловин мешканці десяти вулиць Ладижина залишаться без води на добу
Профілактика свердловин: мешканці десяти вулиць Ладижина залишаться без води на добу
Детальніше
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
Детальніше
Біля Вороновиці в лісі знайшли артснаряд часів Другої світової
Біля Вороновиці в лісі знайшли та знищили артснаряд часів Другої світової
Детальніше