На Вінниччині вода забрала життя 61-річного рибалки

На Вінниччині вода забрала життя 61-річного рибалки

21:51 15.03.2025

На Вінниччині вода забрала життя 61-річного рибалки - чоловік втопився у річці Сіб.

Про це 15 березня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

У Іллінцях в річці Сіб виявили 61-річного чоловіка без ознак життя. За метр від берега рятувальники підняли потопельника, - йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося, напередодні він пішов на риболовлю та не повернувся. 

Причини трагедії встановлюють правоохоронці.

Нагадаємо, у Погребищенській громаді втопився 71-річний рибалка, чоловік пішов під лід за тридцять метрів від берега. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

Проєкт DALIA у Вінниці річку Вишня та озеро планують відновити за досвідом Сербії
Проєкт DALIA у Вінниці: річку Вишня та озеро планують відновити за досвідом Сербії
Детальніше
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі обставини з'ясовує поліція
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі: обставини з'ясовує поліція
Детальніше
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
Детальніше
Вода на пляжах Вінниці небезпечна фахівці закликають не купатися
Вода на пляжах Вінниці небезпечна: фахівці закликають не купатися
Детальніше
На Вінниччині жителі знайшли міну часів Другої світової — її знищили піротехніки
На Вінниччині жителі знайшли міну часів Другої світової — її знищили піротехніки
Детальніше
У Вінниці через розгерметизацію газової системи загорівся легковий автомобіль
У Вінниці через розгерметизацію газової системи загорівся легковий автомобіль
Детальніше