На Вінниччині відбулися зустрічі із родинами безвісти зниклих та полонених військовослужбовців

На Вінниччині відбулися зустрічі із родинами безвісти зниклих та полонених військовослужбовців

14:00 17.11.2025

Представники Центрального регіонального центру Координаційного штабу провели виїзні зустрічі з родинами військовослужбовців та ветеранами у Томашполі та Ямполі на Вінниччині. З присутніми також спілкувались представники Департаменту Ветеранської політики Вінницької ОВА.

Про це 17 листопада поінформували у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Під час зустрічей обговорили правові, фінансові та соціальні питання, що стосуються як Захисників, так і членів їхніх родин. Представники Коордштабу надали роз’яснення щодо оформлення необхідних документів, порядку взаємодії з державними інституціями та механізмів підтримки родин військовослужбовців, які перебувають у російській неволі або вважаються зниклими безвісти, – йдеться у повідомленні. 

На Вінниччині відбулися зустрічі із родинами безвісти зниклих та полонених військовослужбовців

Окремо йшлося про джерела та шляхи отримання інформації щодо полонених та зниклих безвісти, особливості функціонування Особистого кабінету та порядок зміни облікової категорії військовослужбовця у разі появи про нього нових відомостей.

На Вінниччині відбулися зустрічі із родинами безвісти зниклих та полонених військовослужбовців

Нагадаємо, представники Центрального регіонального центру Координаційного штабу спільно з Департаментом ветеранської політики Вінницької обласної військової адміністрації провели виїзні зустрічі з родинами військовослужбовців у місті Тульчин та смт Тростянець на Вінниччині. Про це інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Читайте також

Молитва, що єднає країну у вінницькому храмі просили за визволення кожного українського воїна
Молитва, що єднає країну: у вінницькому храмі просили за визволення кожного українського воїна
Детальніше
Захищав країну до останнього подиху під Покровськом загинув воїн «Азову» з Вінниччини
Захищав країну до останнього подиху: під Покровськом загинув воїн «Азову» з Вінниччини
Детальніше
Мінус одне фото на «Алеї Надії» як на Вінниччині зустрічали воїна, що вижив у полоні
Мінус одне фото на «Алеї Надії»: як на Вінниччині зустрічали воїна, що вижив у полоні
Детальніше
Навіки 36 на Вінниччині готуються уклінно зустрічати полеглого прикордонника
Навіки 36: на Вінниччині готуються уклінно зустрічати полеглого прикордонника
Детальніше
Пішов на фронт у перший день війни Вінниця у скорботі за старшим сержантом Ігорем Гучком
Пішов на фронт у перший день війни: Вінниця у скорботі за старшим сержантом Ігорем Гучком
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше