На Вінниччині відбулись змагання з пішохідного туризму

Сьогодні 14:16

На Вінниччині відбулись змагання серед учасників І етапу кубка Центру з пішохідного туризму під назвою «Сабарівська осінь 2024». Учасники змагались у двох класах складності.

Про це повідомили у Вінницькому обласному центрі туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій.

Дощ, туман та холод не зупинили відважних туристів – учасників І етапу кубка Центру з пішохідного туризму під назвою «Сабарівська осінь 2024». Цьогоріч учасникам заходу було запропоновано змагатись у 2 класах складності – II клас для менших за віком та III клас для старших юнаків та дорослих. Два дні спортсмени боролись у Сабарівському лісі за чемпіонство та високі розряди на двох дистанціях: Смуга перешкод та Крос похід, – йдеться у повідомленні.

Смуга перешкод була здебільшого розташована на скельному масиві, що додавало родзинки у проходження дистанції.

Підсумок змагань

У II класі перемогли:

1 місце — туристичний клуб Крокус місто Ладижин;
2 місце — туристичний клуб Меркурій Вінницької міської територіальної громади;
3 місце — туристичний клуб Гермес з Агрономічної територіальної громади.

У III класі переможцями стали:

1 місце — туристичний клуб Меридіан ВТК з Вінницької міської  територіальної громади;
2 місце — туристичний клуб Марс з Вінницької міської  територіальної громади;
3 місце — туристичний клуб Rock зі Стрижавської територіальної громади.

Нагадаємо, вінницькі спортсмени здобули «золото» в командному змаганні на Чемпіонаті України з самбо ФСТ «Динамо», який проходив у Львові. Команда показала високий рівень підготовки, здобувши призові місця в індивідуальних змаганнях та в командному заліку, зайнявши перші місця.

Ветерани з Вінниччини можуть взяти участь у спортивних змаганнях "Ігри Ветеранів"
У Вінниці розпочалась Гімназіада з шахів серед учнів ліцеїв громади
На Вінниччині обговорили важливість розвитку туристичної привабливості області
Вінничан запрошують реєструватись на наймасштабніші шкільні спортивні змагання країни