На Вінниччині у росіян конфіскували ще 10 гектарів земель

На Вінниччині у росіян конфіскували ще 10 гектарів земель

10:35 27.11.2023

Органи прокуратури Вінниччини від початку цього року подано до судів 74 позовів про конфіскацію у громадян російської федерації земельних ділянок. На сьогодні 19 позовів задовольнили та виконали п'ять рішень суду.

Про це 27 листопада інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За п'ятьма позовами Вінницької, Гайсинської і Тульчинської окружних прокуратур суди ухвалили рішення про конфіскацію у росіян п'яти ділянок загальною площею 10 га вартістю 1,6 млн грн на території:

  • Літинської,
  • Теплицької,
  • Крижопільської,
  • Томашпільської громад. 

Позовна робота ведеться на виконання ст. 81 Земельного кодексу України, якою передбачено відчуження земель сільськогосподарського призначення, прийнятих у спадщину іноземними громадянами та особами без громадянства, протягом року з моменту спадкування. 

Нагадаємо, за позовами Гайсинської, Жмеринської та Хмільницької окружних прокуратур суди ухвалили рішення про конфіскацію у громадян російської федерації земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Читайте також

Солодкі махінації на мільйони вінницький цукрозавод намагався «обійти» податкову
Солодкі махінації на мільйони: вінницький цукрозавод намагався «обійти» податкову
Детальніше
Земля на мільйони під Вінницею у фірми відібрали 18 гектарів, які дісталися їй «поза чергою»
Земля на мільйони: під Вінницею у фірми відібрали 18 гектарів, які дісталися їй «поза чергою»
Детальніше
Бізнес на кордоні провалився кому загрожує в’язниця за допомогу вінничанину втекти з країни
Бізнес на кордоні провалився: кому загрожує в’язниця за допомогу вінничанину втекти з країни
Детальніше
Майже мільйон на ЗСУ та «умовний» термін у Вінниці винесли вирок військовій, що перевищила повноваження
Майже мільйон на ЗСУ та «умовний» термін: у Вінниці винесли вирок військовій, що перевищила повноваження
Детальніше
У Вінниці викрили схему розкрадання профспілкового майна на 63 мільйони
У Вінниці викрили схему розкрадання профспілкового майна на 63 мільйони
Детальніше
На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі, де розташована пам'ятка археології часів черняхівської культури
На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі, де розташована пам'ятка археології часів черняхівської культури
Детальніше