На Вінниччині у фермера, який не платив за оренду, забрали землі

На Вінниччині у фермера, який не платив за оренду, забрали землі

12:07 21.01.2022

Погребищенський районний суд Вінницької області за позовом Вінницької обласної прокуратури вирішив розірвати з підприємцем договори оренди п'яти земельних ділянок загальною площею 30 га вартістю сім мільйонів гривень. Їх повернуть у державну власність.

Землі сільськогосподарського призначення підприємець отримав у користування у 2017 році на території нинішньої Погребищенської територіальної громади та згодом припинив сплачувати орендну плату.

Прокуратура у судовому порядку домоглася припинення недобросовісної оренди. Тепер земельні ділянки повернуть у власніть держави, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо, у власність Мурованокуриловецької селищної ради повернули земельні ділянки, які орендував фермер. Чоловік не сплачував кошти за користування землею.

Читайте також

Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання газу перепрограмували лічильник і вкрали 225 тисяч кубометрів
На Вінниччині викрили схему розкрадання газу: перепрограмували лічильник і вкрали 225 тисяч кубометрів
Детальніше
Вдарив кулаком по склу камери і пообіцяв убити у Вінниці засудили чоловіка за погрози прокурору
Вдарив кулаком по склу камери і пообіцяв убити: у Вінниці засудили чоловіка за погрози прокурору
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші вінничанина засудили за шахрайство
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші: вінничанина засудили за шахрайство
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше