На Вінниччині створили робочу групу з питань імунопрофілактики

На Вінниччині створили робочу групу з питань імунопрофілактики

17:10 08.11.2022

У рамках впровадження міжнародного проєкту USAID "Розбудова стійкої системи охорони здоров'я" у Вінницькій області відбулась робоча зустріч фахівців Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб і обласного департаменту охорони здоров'я та реабілітації.

Мета робочої зустрічі – створення робочої групи та обговорення подальших спільних кроків щодо впровадження заходів з імунопрофілактики.

Під час зустрічі проаналізували результати впровадження заходів з імунопрофілактики в нашому регіоні, озвучені виклики в напрямку імунізації дитячого та дорослого населення, які наразі стоять перед фахівцями з імунопрофілактики. Робоча група обговорила подальші дії щодо розробки "Регіональної стратегії з імунопрофілактики 2023-2030 рр.", – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Важливим аспектом залишається формування громадської довіри до вакцинації, яке неможливе без проведення потужної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед мешканців області, тож у ході зустрічі було обговорено питання налагодження механізмів комунікації з населенням, місцевими ЗМІ, медичною спільнотою.

Нагадаємо, на базі "Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб" стартував черговий дводенний тренінг для мобільних бригад щодо правил організації та техніки проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Читайте також

Українцям варто готуватись до затяжних відключень електроенергії
Детальніше
Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше
У Вінниці формують фокус-групи в межах роботи над Планом управління відходами громади
Детальніше
У що українцям вигідно вкладати свої заощадження
Детальніше
Де та які види безкоштовних медичних послуг надають для учасників бойових дій у Вінниці?
Детальніше
Сімейні лікарі Вінниці пройшли тренінг щодо особливостей надання допомоги ветеранам
Детальніше