На Вінниччині стартує конкурс проєктів підтримки ЗСУ "Безпечні стійкі громади"

На Вінниччині стартує конкурс проєктів підтримки ЗСУ "Безпечні стійкі громади"

18:09 27.03.2024

У рамках реалізації обласної програми розвитку місцевого самоврядування "Безпечні стійкі громади" Вінницька обласна рада цьогоріч проведе конкурс проєктів.

Він передусім буде спрямований на співфінансування проєктів з підтримки ЗСУ та вирішення питань безпеки територіальних громад області. Фінансування конкурсу складе понад 40 млн грн.

Переходимо до реалізації програми "Безпечні стійкі громади", кошти якої будуть спрямовані для підтримки Збройних Сил України. Участь у конкурсі можуть взяти усі громади. А ми зможемо подвоїти цей ресурс, об’єднавши наші зусилля, щоб максимально підтримати військових. Підтримка Збройних Сил - це пріоритет №1, - сказав голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Конкурс обласної ради "Успішні Сильні Громади" отримав схвальні відгуки від громад як дієвий інструмент для розвитку та благоустрою територій. Після повномасштабного вторгнення обласна рада виклала загальну характеристику Програми у новій редакції, врахувавши три основні пріоритети, визначених у роботі: безпека та оборона, стійкість, турбота. Депутати змінили також назву Програми на "Безпечні стійкі громади".

Нагадаємо, депутати Вінницької обласної ради ухвалили рішення "Про конкурс Вінницької обласної ради "Безпечні стійкі громади" у 2024 році". Пріоритети конкурсу - всебічна підтримка Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, облаштування укриттів, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з військовою агресією, забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для відновлення і реабілітації військовослужбовців та цивільних громадян, які постраждали внаслідок бойових дій.

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше
Тульчинці “живим коридором” зустрінуть загиблого Героя
Детальніше
Влаштували поїздку для пів сотні дітей з родин воїнів мотопіхотної бригади ім.Якова Гандзюка
Детальніше