На Вінниччині стартувало навчання за проєктом «Школа змінотворців»

На Вінниччині стартувало навчання за проєктом «Школа змінотворців»

12:35 22.09.2023

У місті Тульчин стартувала «Школа змінотворців» – навчання спеціалістів управління соціальними та комерційними проєктами. Школа впроваджується Агенцією регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад у партнерстві з Вінницькою обласною Радою.

Слухачі отримають практичні навички та знання з комплексного розвитку територій, в тому числі з таких напрямків:

  • дизайну і менеджменту, 
  • соціальних проєктів, 
  • бізнес-проєктів, 
  • міжмуніципальних і кластерних підходів, 
  • фандрейзингу, 
  • залученню аудиторій і адвокації.

За підтримки команди експертів-тренерів учасники будуть розробляти та впроваджувати власні мініпроєкти для потреб своїх громад.

З початку року в громадах Вінниччини працює Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад – експертна громадська організація, яка переїхала з Нової Каховки. Агенція займається регіональним розвитком підприємництва й сфери внутрішнього туризму. З початком повномасштабного вторгнення команда переїхали в місто Умань. Експерти у 2022 році ініціювали великий проєкт аграрно-туристичного кластера «Шляхами трипільської праматері». Він охоплює громади Черкаської, Вінницької, Кіровоградської областей та має партнерів в Молдові й Румунії. 

Брацлавська, Гайсинська, Студенянська, Томашпільська, Тульчинська, Шпиківська, Ямпільська територіальні громади Вінниччини підписали меморандум про співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад.

Проєкт «Школа змінотворців»

Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад впроваджує «Школу змінотворців» (активістів регіонального розвитку) в межах проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії.

Нагадаємо, у Вінниці перша група фахівців по роботі з ветеранами закінчила навчання, яке відбувалося у Центрі ветеранського розвитку на базі Вінницького національного технічного університету. 19 осіб (16 з Вінниччини та троє з інших областей) отримали відповідні сертифікати й уже з наступного місяця почнуть консультувати Захисників, Захисниць, а також членів їхніх родин.

Читайте також

У вінницькому ліцеї провели парад капелюшків
Детальніше
Як вінницькі студенти поглибили свої знання на навчальних курсах з SMM
Детальніше
У Вінницькому терцентрі відновили заняття з психології для літніх людей
Детальніше
Фотопроєкт «Хочу додому»: волонтерка допомагає безпритульним тваринкам знайти дім
Детальніше
На базі станції юних натуралістів у Вінниці відкрили Центр денного догляду
Детальніше
У Вінниці запрацює Центр денного перебування для дітей віком від 6 до 12 років
Детальніше