На Вінниччині селище Ленінка перейменували на Привітне

На Вінниччині селище Ленінка перейменували на Привітне

12:12 15.06.2021

Під головуванням Владислава Скальського відбулось чергове засідання постійної комісії Вінницької облради з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування. Участь у засіданні взяв заступник голови облради Дмитро Чаленко. 

Депутати заслухали піврічний звіт про роботу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.  Звітував керівник секретаріату  Асоціації Віктор Вікалюк.

Робота Асоціації була спрямована на співпрацю з громадами, надання їм консультацій з питань формування і наповнення бюджетів, а також фандрейзингу та грантових проєктів. Визначили заходи на наступний період для того, щоб Асоціація органів місцевого самоврядування була ефективним інструментом для розвитку громад, для надання їм якісних консультацій та інформації, яку вони зможуть використати в своїй роботі, - прокоментував Дмитро Чаленко.  

Також на засіданні комісії депутати одноголосно погодили перейменування селища Ленінка на селище Привітне. Нову назву - Хутірська - за висновком комісії має отримати й вулиця Леніна у селищі. 

Раніше рішення про перейменування Ленінки ухвалили Теплицька селищна рада 7 скликання та Гайсинська районна рада 8 скликання. Також у 2020 році на території селища проводились громадські слухання щодо перейменування, нова назва була повністю підтримана жителями населеного пункту. 

Постійна комісія з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування рекомендувала обласній Раді погодити перейменування селища та направити відповідне звернення на розгляд Верховної Ради України. Після ухвалення рішення парламентом у “Відомостях Верховної Ради України” буде опубліковано повідомлення про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Вінницької області. 

Довідково

Селище Ленінка входить до складу Сокирянського старостинського округу №5 із центром у селі Сокиряни Теплицької селищної ради. Входить до складу Гайсинського (колишнього Теплицького) району. У селищі проживає 27 людей, з яких – 1 людина працездатного віку та 26 людей віком 60+.
 
Нагадаємо, у Гнівані вулицю Терешкової перейменують на вулицю Юності.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради
Детальніше
Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників
Детальніше
У Стрижавці та Мізяківських Хуторах капітально відремонтували ліцеї
Детальніше
Де знайдуть кошти для фінансування вінницького Центру інфекційних хвороб
Детальніше
Депутати з'ясовували чи усунули резонансні порушення в психоневрологічному будинку-інтернаті
Детальніше