На Вінниччині сапери знищили снаряд часів Другої світової війни

На Вінниччині сапери знищили снаряд часів Другої світової війни

20:28 24.04.2024

Сапери ДСНС знищили на Вінниччині 122-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни. 

Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Боєприпас виявлено напередодні на узбіччі автошляху М-21 поблизу села Пултівці Якушинецької територіальної громади, - йдеться у повідомленні.

Надзвичайники нагадують людям, що у разі виявлення підозрілого предмета необхідно відійти на безпечну відстань, за жодних обставин не торкається знахідки та повідомити про неї за номером “101”.

Нагадаємо, сапери ДСНС знищили на Вінниччині два артснаряди калібру 75 мм та одну 120-міліметрову мінометну міну часів Другої світової війни. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

Пожежа на меблевому підприємстві у Браїлові до гасіння залучили три підрозділи рятувальників
Пожежа на меблевому підприємстві у Браїлові: до гасіння залучили три підрозділи рятувальників
Детальніше
 Небезпечна знахідка у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Небезпечна знахідка: у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Детальніше
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
Детальніше
Біля Вороновиці в лісі знайшли артснаряд часів Другої світової
Біля Вороновиці в лісі знайшли та знищили артснаряд часів Другої світової
Детальніше