На Вінниччині сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни

На Вінниччині сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни

21:44 24.03.2025

Сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни - їх відкопали у Хмільницькому районі.

Про це 24 березня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Сапери ДСНС на спеціально відведеному майданчику знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни - йдеться у повідомленні.

Вибухонебезпечні предмети були виявлені напередодні в селі Сальниця Уланівської громади Хмільницького району.

На Вінниччині сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни

Рятувальники закликають людей: у разі знаходження вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися їх, а негайно повідомити про знахідку за номером 101.

Нагадаємо, у Вінницькому районі сапери ДСНС знищили 76-міліметровий та 105-міліметровий артилерійські снаряди часів Другої світової війни. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Вінницький дитсадок №13 вікна після дронового удару замінили, але є питання щодо старої будівлі
Вінницький дитсадок №13: вікна після дронового удару замінили, але є питання щодо старої будівлі
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше