На Вінниччині сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни

На Вінниччині сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни

21:44 24.03.2025

Сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни - їх відкопали у Хмільницькому районі.

Про це 24 березня інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Сапери ДСНС на спеціально відведеному майданчику знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни - йдеться у повідомленні.

Вибухонебезпечні предмети були виявлені напередодні в селі Сальниця Уланівської громади Хмільницького району.

На Вінниччині сапери знищили 12 боєприпасів часів Другої світової війни

Рятувальники закликають людей: у разі знаходження вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися їх, а негайно повідомити про знахідку за номером 101.

Нагадаємо, у Вінницькому районі сапери ДСНС знищили 76-міліметровий та 105-міліметровий артилерійські снаряди часів Другої світової війни. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше