На Вінниччині сапери ДСНС знищили 21 артилерійський снаряд

На Вінниччині сапери ДСНС знищили 21 артилерійський снаряд

14:17 25.04.2025

На Вінниччині сапери ДСНС знищили 21 артилерійський снаряд калібру 150 мм часів Другої світової війни.

Про це 25 квітня інформують у головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області.

Боєприпаси виявили люди напередодні на відкритій території в селі Осича Хмільницького району, - йдеться у повідомленні.

Рятувальники вкотре нагадують: не торкайтеся, не переміщуйте та не намагайтеся розібрати небезпечну знахідку. В разі виявлення таких предметів одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.

На Вінниччині сапери ДСНС знищили 21 артилерійський снаряд

Нагадаємо, сапери ДСНС знищили п’ять артилерійських снарядів калібру 37 мм та ще один 76-міліметровий артснаряд часів Другої світової війни. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
Детальніше
Біля Вороновиці в лісі знайшли артснаряд часів Другої світової
Біля Вороновиці в лісі знайшли та знищили артснаряд часів Другої світової
Детальніше
У Стрижавці горіло кафе, а у Вінниці - медичний заклад
У Стрижавці горіло кафе, а у Вінниці — медичний заклад
Детальніше