На Вінниччині рятувальники проводять показові навчання на кризі
Лід на водоймах Вінниччини встиг зміцніти і сезон зимової риболовлі вже в розпалі. Рибалки заради улюбленої справи готові йти на ризик. Саме тому 11 січня фахівці Служби порятунку провели показові навчання на кризі, аби відпрацювати дії порятунку саме взимку.
Могилів-Подільські рятувальники відпрацювали різні способи порятунку, коли людина опинилася у крижаній пастці.
Направляючись на водойми взимку потрібно бути підготовленим. Людям, які потрапити під лід потрібно дотримуватися певних простих правил. По-перше – не можна панікувати в надзвичайні ситуації, а по-друге, необхідно мати при собі бодай елементарні підручні засоби захисту, що можуть врятувати життя, — інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
![На Вінниччині рятувальники проводять показові навчання на кризі](/sites/default/files/styles/compressor/960x720/inline-images/na-vinnichchini-ryatuvalniki-provodyat-pokazovi-navchannya-na-krizi-2.jpg?itok=v8848iV5)
![На Вінниччині рятувальники проводять показові навчання на кризі](/sites/default/files/styles/compressor/960x720/inline-images/na-vinnichchini-ryatuvalniki-provodyat-pokazovi-navchannya-na-krizi-1.jpg?itok=mT30Ust6)
![На Вінниччині рятувальники проводять показові навчання на кризі](/sites/default/files/styles/compressor/960x720/inline-images/na-vinnichchini-ryatuvalniki-provodyat-pokazovi-navchannya-na-krizi-3.jpg?itok=V3fcgYFA)
Також рятувальники наголошують, що не варто виходити на лід поодинці, краще, аби поруч була людина, яка зможе допомогти. Подібний захід цього ж дня провели рятувальники Козятинській територіальній громаді.
Нагадаємо, 5 січня біля с. Пеньківка, що у Вінницькому районі чоловік під час зимової риболовлі провалився під кригу. Тіло 44-річного чоловіка з водойми витягли рятувальники.