На Вінниччині рятувальники двічі гасили вогонь в господарчих будівлях

На Вінниччині рятувальники двічі гасили вогонь в господарчих будівлях

15:09 11.02.2021

10 лютого рятувальники гасили пожежі в двох господарчих будівлях. Зокрема, пожежі виникли в Оратові та селі Березне. Про це повідомляє прес-служба ГУДСНС України у Вінницькій області.

В Оратові вогнеборці гасили пожежу на даху господарчої будівлі. Вогонь охопив близько 35 кв. метрів покриття. Ймовірно, що  до пожежі призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Цієї ж доби, на анлогічний виклик виїжджали рятувальники Хмільницького району. Там в  селі Березне бійцями ДСНС було ліквідовано пожежу в господарчій будівлі на площі близько 60 кв.м.

До ліквідації пожеж від ДСНС залучалося 10 чоловік особового складу та дві одиниці спецтехніки, - повідомляють у пресслужбі.

Нагадаємо,  В Гайсинському районі через коротке замикання електромережі загорівся будинок

Читайте також

У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі обставини з'ясовує поліція
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі: обставини з'ясовує поліція
Детальніше
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
Детальніше
На Вінниччині жителі знайшли міну часів Другої світової — її знищили піротехніки
На Вінниччині жителі знайшли міну часів Другої світової — її знищили піротехніки
Детальніше
У Вінниці через розгерметизацію газової системи загорівся легковий автомобіль
У Вінниці через розгерметизацію газової системи загорівся легковий автомобіль
Детальніше
Пожежа на меблевому підприємстві у Браїлові до гасіння залучили три підрозділи рятувальників
Пожежа на меблевому підприємстві у Браїлові: до гасіння залучили три підрозділи рятувальників
Детальніше
 Небезпечна знахідка у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Небезпечна знахідка: у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Детальніше