На Вінниччині розпочали роботу ще три нових поліцейських станції
Нові поліцейські станції розпочали свою роботу 4 серпня у трьох населених пунктах Гайсинського району. У селах Лісниче та Красносілка Бершадської територіальної громади, а також у Ободівці Ободівської територіальної громади.
Відтепер допомагати та захищати громадян тут будуть поліцейські офіцери громади В’ячеслав Нагірняк, Ярослав Бухтій та Роман Рудик. Поліцейські вже не перший рік служить в лавах Національної поліції України.
У відкритті станцій взяли участь начальник поліції області Іван Іщенко, керівництво управління превентивної діяльності, голови громад, керівництво районного управління поліції, представники органів місцевого самоврядування та громади.
За плідну співпрацю з органами та підрозділами Національної поліції Вінниччини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Іван Іщенко вручив подяки депутату Вінницької обласної ради Геннадію Мазуру, голові Ободівської територіальної громади Костянтину Ременюку та голові Бершадської територіальної громади Віталію Драгану.
![На Вінниччині розпочали роботу ще три нових поліцейських станції](/sites/default/files/styles/compressor/1280x853/inline-images/na-vinnichchini-rozpochali-robotu-sche-tri-novikh-policeyskikh-stancii-2.jpg?itok=Kgq5Pn0e)
Три станції обслуговуватимуть 22 населених пункти району, в яких мешкають понад 21 тисяча жителів.
Наявність поліцейської станції у громаді – це зручність як для місцевих жителів та правоохоронців, які постійно на території та добре знають реальний стан справ у населених пунктах.
Двом поліцейським офіцерам громад службові автомобілі Renault Duster, придбали Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України, а для офіцера поліцейської станції у с. Лісниче службовий автомобіль Haval придбано за кошти Бершадської територіальної громади.
На сьогодні на Вінниччині вже працюватиме 49 поліцейських станцій, 6 з яких розпочали свою роботу під час воєнного стану. На станціях є все необхідне для прийому громадян (зокрема з дітьми), для опрацювання інформації та підтримання зв’язку з підрозділом поліції, - каже Іван Іщенко.
Поліцейські станції розташовані за адресами: село Красносілка, вул.Шкільна 1в, село Лісниче, вул.Перемоги, 1/7 та село Ободівка, вул.Дружби, 2.