На Вінниччині розпочали роботу ще три нових поліцейських станції

На Вінниччині розпочали роботу ще три нових поліцейських станції

19:10 04.08.2022

Нові поліцейські станції розпочали свою роботу 4 серпня у трьох населених пунктах Гайсинського району. У селах Лісниче та Красносілка Бершадської територіальної громади, а також у Ободівці Ободівської територіальної громади.

Відтепер допомагати та захищати громадян тут будуть поліцейські офіцери громади В’ячеслав Нагірняк, Ярослав Бухтій та Роман Рудик. Поліцейські вже не перший рік служить в лавах Національної поліції України.

У відкритті станцій взяли участь начальник поліції області Іван Іщенко, керівництво управління превентивної діяльності, голови громад, керівництво районного управління поліції, представники органів місцевого самоврядування та громади.

За плідну співпрацю з органами та підрозділами Національної поліції Вінниччини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Іван Іщенко вручив подяки депутату Вінницької обласної ради Геннадію Мазуру, голові Ободівської територіальної громади Костянтину Ременюку та голові Бершадської територіальної громади Віталію Драгану.

На Вінниччині розпочали роботу ще три нових поліцейських станції

Три станції обслуговуватимуть 22 населених пункти району, в яких мешкають понад 21 тисяча жителів. 

Наявність поліцейської станції у громаді – це зручність як для місцевих жителів та правоохоронців, які постійно на території та добре знають реальний стан справ у населених пунктах.

Двом поліцейським офіцерам громад службові автомобілі Renault Duster, придбали Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України, а для офіцера поліцейської станції у с. Лісниче службовий автомобіль Haval придбано за кошти Бершадської територіальної громади.

На сьогодні на Вінниччині вже працюватиме 49 поліцейських станцій, 6 з яких розпочали свою роботу під час воєнного стану. На станціях є все необхідне для прийому громадян (зокрема з дітьми), для опрацювання інформації та підтримання зв’язку з підрозділом поліції, - каже Іван Іщенко.

Поліцейські станції розташовані за адресами: село Красносілка, вул.Шкільна 1в, село Лісниче, вул.Перемоги, 1/7 та село Ободівка, вул.Дружби, 2.

Нагадаємо, 13 липня у Чечельницькій територіальній громаді, що є крайньою точкою Вінницької області, запрацювала нова поліцейська станція.

Embedded thumbnail for На Вінниччині розпочали роботу ще три нових поліцейських станції

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше