На Вінниччині п'яний 20-річний вандал розтрощив шість пам'ятників на кладовищі
У Гайсинському районі поліцейські встановили зловмисника, причетного до пошкодження місць поховань на кладовищі в селі Василівка. За цим фактом відкрили кримінальне провадження, фігуранту загрожує до трьох років позбавлення волі.
Про це 27 липня інформує ВІТА ТБ з посиланням на відділ комунікації поліції Вінницької області.
За інформацією слідства, напередодні ввечері, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, він з хуліганських мотивів пошкодив шість місць поховань: повалив кілька пам'ятників та зіпсував декоративні елементи — йдеться у повідомленні поліції.
Про пошкодження могил на місцевому кладовищі в поліцію повідомив староста села Василівка 24 липня. Того ж дня правоохоронці встановили особу правопорушника та місце його перебування. Причетним виявився 20-річний місцевий мешканець.

За цим фактом слідчі відділення поліції №3 Гайсинського райуправління проводять розслідування кримінального провадження за частиною 1 статті 297 (наруга над могилою) Кримінального кодексу України. Наразі з фігурантом тривають слідчі дії.





