На Вінниччині провели семінар щодо державної підтримки аграрного сектору

На Вінниччині провели семінар щодо державної підтримки аграрного сектору

14:15 27.09.2022

27 вересня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з департаментом агропромислового розвитку обласної військової адміністрації провела онлайн-семінар "Державна підтримка аграрного сектору у 2022 році". Участь у ньому взяли голова обласної ради Вячеслав Соколовий та його заступник Анатолій Ткач.

Слухачами онлайн-семінару стали голови сільських, селищних, міських та районних рад Вінницької області, відповідальні працівники з питань розвитку аграрного сектору районних державних адміністрацій, відповідальні працівники з питань розвитку аграрного сектору територіальних громад і сільськогосподарські товаровиробники.

На початку заходу до присутніх звернувся голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Через повномасштабну військову агресію росії перед сільським господарством всієї країни, зокрема Вінниччини як аграрної області, постало чимало складних викликів. Але аграрії продовжують працювати максимально ефективно, а ми їм у цьому допомагаємо, – сказав Вячеслав Соколовий. – Підтримка сільгоспвиробників Вінниччини та подальший розвиток аграрного сектору є особливо важливим у теперішній ситуації. Адже йдеться як про продовольчу безпеку країни, так і про робочі місця, податки та доходи до бюджетів різного рівня, а отже – функціонування економіки.

На Вінниччині провели семінар щодо державної підтримки аграрного сектору

Голова обласної ради також розповів про раніше проведені зустрічі, організовані обласною радою, з представниками державних банків щодо державних програм підтримки українських аграріїв, грантів для різних галузей аграрного сектору, а також про важливість такої підтримки від органів місцевого самоврядування.

І органи державної влади, і органи місцевого самоврядування не залишать аграріїв наодинці з проблемами. Нам важливо у нових умовах воєнного стану ухвалювати спільні рішення та разом працювати на перемогу, – додав Вячеслав Соколовий.

На Вінниччині провели семінар щодо державної підтримки аграрного сектору

Учасники дізнались про напрями та механізми державної підтримки аграрного сектору у цьому році й організацію співпраці з сільгосптоваровиробниками для забезпечення продовольчої безпеки громади.

Крім того, представники органів місцевого самоврядування ознайомились з особливостями реєстрації в Державному аграрному реєстрі та подання заявок на отримання державної підтримки.

Нагадаємо, 16 вересня відбулося чергове засідання громадської спілки "Агрокластер "АгроВін", яке стало початком серії науково-практичних конференцій на тему "Ефективний менеджмент у сільському господарстві" для керівників та спеціалістів підприємств агросектору Вінниччини.  

Читайте також

Діти мають право на дитинство дитяче взуття для тих, хто зараз потребує підтримки
Діти мають право на дитинство: дитяче взуття для тих, хто зараз потребує підтримки
Детальніше
У Вінниці рятувальники “штурмували” квартиру через вікно, щоб врятувати 85-річну жінку
У Вінниці рятувальники «штурмували» квартиру через вікно, щоб врятувати 85-річну жінку
Детальніше
Нове життя порожньої будівлі на Вінниччині за 7 мільйонів облаштували квартири для переселенців
Нове життя порожньої будівлі: на Вінниччині за 7 мільйонів облаштували квартири для переселенців
Детальніше
Виплати, реабілітація, документи де ветеранам Вінниччини отримати фахову підтримку без бюрократії
Виплати, реабілітація, документи: де ветеранам Вінниччини отримати фахову підтримку без бюрократії
Детальніше
Дитячі пісні проти самотності: зворушливий візит ліцеїстів та волонтерів до будинку самотніх стареньких
«У нас на день стало світліше»: юні вінничани розчулили до сліз дідусів та бабусь у Браїлові
Детальніше
Замість стін притулку — тепло родини восьмирічна Богдана знайшла новий дім у Вінниці
Замість стін притулку — тепло родини: восьмирічна Богдана знайшла новий дім у Вінниці
Детальніше