На Вінниччині проведуть вебінари за напрямком “Зрошення й органічне землеробство”

На Вінниччині проведуть вебінари за напрямком “Зрошення й органічне землеробство”

11:21 27.05.2021

26 травня в рамках реалізації Проєкту децентралізованого співробітництва між Вінницькою областю та Республікою Франція за напрямком “Зрошення і Органічне землеробство” відбувся перший онлайн вебінар. Участь у заході взяли заступник начальника управління агропромислового розвитку Департаменту Валентина Кирилюк, представники наукових установ, сільськогосподарських підприємств та організації області.

В рамках реалізації Проєкту децентралізованого співробітництва між Вінницькою областю та Республікою Франція заплановано проведення серії онлайн вебінарів для науковців та сільськогосподарських підприємств області щодо впливу кліматичних змін на ведення сільського господарства. Метою таких семінарів є інформування щодо фінансових важелів й наявних ресурсів з метою адаптації до кліматичних змін.

Під час вебінару були розглянуті питання щодо прогнозування кліматичних змін та аналіз вразливості фермерських господарств до таких змін. Французькі науковці розповіли про Європейські проєкти досліджень у цій сфері та методи їх застосування.

Крім того, було презентовано результати дослідження наслідків кліматичних змін в різних галузях сільськогосподарського виробництва до 2100 року в країнах Європи, а також озвучено пропозиції щодо подолання або зменшення їх впливу на сільське господарство.

В ході заходу фахівець французького інноваційного парку Agronov поінформував учасників щодо прояву кліматичних змін для французьких фермерів та надав відповіді на поставлені ними питання.

Зміни клімату повною мірою відчувають на собі і сільськогосподарські підприємства Вінницької області. І, саме тому, вони повинні бути готовими диверсифікувати свою діяльність та відповідно адаптуватися до змін клімату.

Нагадаємо, у Вінниці організували вебінар “Геоінформаційна система для управління лісовим господарством”.

Читайте також

Відбувся аукціон з оренди землі поблизу Малих Крушлинців Вінницької громади
Детальніше
У Хмільницькому районі держреєстраторка спричинила державі збитків на понад мільйон гривень
Детальніше
У Вінниці на аукціони виставлять земельні ділянки - де й коли відбудуться торги
Детальніше
На Вінниччині вилучили з приватної власності землі вартістю 56 млн грн
Детальніше
Громаді повернули 108 га вінницької землі, за яку орендар не платив до бюджету
Детальніше
Підприємці, які розвивають агробізнес, можуть орендувати або ж придбати землю під бізнес
Детальніше