На Вінниччині під час перерви у школі 14-річна школярка порізала собі передпліччя 

На Вінниччині під час перерви у школі 14-річна школярка порізала собі передпліччя 

10:13 22.02.2021

Подія сталась в одному з районів Вінницької області 19 лютого. До поліції надійшло повідомлення від медиків, які надавали дитині допомогу.  Наразі з дівчиною працюють ювенальні поліцейські та психологи.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, попередньо встановлено, що школярка на перерві  у вбиральні порізала собі передпліччя. Дівчині відразу викликали медиків, які повідомили про цю подію ювенальних поліцейських.

З дитиною, її однокласниками, педколективом школи та батьками, працівники поліції провели відповідну роботу, щоб з’ясувати причини такої її поведінки. Попередньо встановлено, що у такий спосіб підліток хотіла привернути до себе увагу

Шановні батьки, приділяйте більше уваги своїм дітям, розмовляйте з ними про їх проблеми, пам'ятайте, що без Вашої підтримки їм важко впоратись зі своїми труднощами. Вашим дітям важливо знати, що за будь-яких обставин ви, їх найрідніші люди, підтримаєте та допоможете. Звертайте увагу на дозвілля своїх дітей, адже вони постійно користуються соціальними мережами та мобільними додатками, які негативно впливають на їх психіку, - нагадують у поліції.  

Нагадаємо, На Замостянській підліток, вийшовши з трамваю, потрапив під колеса авто

Читайте також

На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
На Вінниччині не розминулися ВАЗ та Hyundai: постраждав пенсіонер, поліція відкрила справу
Детальніше
«Драгер» зашкалив у Вінниці зупинили водія, чий стан сп’яніння у вісім разів перевищив норму
У Вінниці зупинили водія, чий стан сп’яніння у вісім разів перевищив норму
Детальніше
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню: на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Детальніше
«Ви врятували світ від катастрофи» вінницька поліція відзначила героїв-чорнобильців
«Ви врятували світ від катастрофи»: вінницька поліція відзначила героїв-чорнобильців
Детальніше
«Драгер» зашкалював під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
«Драгер» зашкалював: під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
Детальніше
На трасі під Вінницею зупинили водія з «чужими» правами
На трасі під Вінницею зупинили водія з «чужими» правами
Детальніше