На Вінниччині передчасно пішов з життя 40-річний ветеран, захисник Донецького аеропорту
На Вінниччині передчасно пішов з життя 40-річний ветеран, “кіборг”, захисник Донецького аеропорту Борис Лісовий.
Про це 25 серпня інформує Гайсинська міська рада.
Серце Героя не витримало… 24 серпня раптово обірвалося життя нашого земляка, молодого ветерана українсько-російської війни, гайсинчанина - Бориса Івановича Лісового, 1985 року народження, - йдеться у повідомленні.

Чин похорону Захисника відбудеться о 13:30 на кладовищі міста Гайсин.
Усі охочі можуть прийти та вшанувати пам'ять спочилого. Його серце зупинилося. Але не зупинилася наша вдячність і пам’ять. Борис Лісовий залишиться в наших серцях - як символ незламності, мужності й любові до України, - читаємо у некролозі.
Земляки висловлюють співчуття рідним і близьким Героя.
Нагадаємо, на війні загинув 30-річний прикордонник, солдат відділу медслужби з Могилева-Подільського Ілля Беднар. Про це інформує голова Могилів-Подільської міської територіальної громади Геннадій Глухманюк.