На Вінниччині передали військовим частинам матеріально-технічні засоби на понад 5,7 млн грн

На Вінниччині передали військовим частинам матеріально-технічні засоби на понад 5,7 млн грн

13:42 25.04.2025

На черговій 66 сесії Вінницької облради депутати проголосували за  безоплатну передачу військовим частинам матеріально-технічних засобів на суму понад 5,7 мільйона гривень.  

Про це 25 квітня інформують у Вінницькій облраді.

Обладнання перебувало в оперативному управлінні Вінницького обласного центру цивільного захисту та матеріальних резервів. Засоби придбані в межах Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки, - йдеться у повідомленні.

Крім того, на сесійному засіданні було погоджено передачу в державну власність для однієї з військових частин майна на суму близько 144 тис. грн.

На кожній сесії облради розглядаємо питання щодо підтримки Збройних Сил України. Маємо робити це постійно та системно. Вважаємо своїм обов’язком підсилити можливості наших воїнів, - зазначив голова облради Вячеслав Соколовий. -  Під час воєнного стану пріоритетом номер один для нас залишається безпека та оборона – допомога захисникам і захисницям.

Нагадаємо, у Вінниці 25 квітня відбулась чергова 66 сесія Вінницької облради. На початку засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув внаслідок російської агресії.

Embedded thumbnail for На Вінниччині передали військовим частинам матеріально-технічні засоби на понад 5,7 млн грн

Читайте також

Дрони, генератори та допомога дітям на що Вінницька громада спрямує бюджетні мільйони
Дрони, генератори та допомога дітям: на що Вінницька громада спрямує бюджетні мільйони
Детальніше
Пів мільярда для фронту Вінниця звітує про рекордну підтримку військових у 2026 році
Пів мільярда для фронту: Вінниця звітує про рекордну підтримку військових у 2026 році
Детальніше
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Детальніше
Громада підтримує родини Героїв Вінниця виділила ще один мільйон на відпочинок дітей полеглих воїнів
Громада підтримує родини Героїв: Вінниця виділила ще один мільйон на відпочинок дітей полеглих воїнів
Детальніше
Понад 300 дронів і захист від тепловізорів масштабне підсилення фронту від Вінниччини
Понад 300 дронів і захист від тепловізорів: масштабне підсилення фронту від Вінниччини
Детальніше
Хто контролюватиме головних лікарів Вінниччини облрада запускає наглядові ради
Хто контролюватиме головних лікарів Вінниччини: облрада запускає наглядові ради
Детальніше