На Вінниччині менш ніж за місяць рибалки завдали збитків на 13 млн грн

На Вінниччині менш ніж за місяць рибалки завдали збитків на 13 млн грн

16:01 26.04.2023

З 1 квітня на території Вінницької області проводять профілактичні заходи, спрямовані на викриття та припинення фактів браконьєрського вилову риби під час нересту.

За інформацією Управління превентивної діяльності, поліцейські спільно з іншими державними органами та службами провели ряд спільних заходів.

За їх результатами перевірок задокументували 62 факти незаконного вилову риби. У порушників вилучили 29 незаконних знарядь вилову риби. Сума збитків, завданих невиконанням нерестової заборони, становить 13 мільйонів гривень, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

На Вінниччині менш ніж за місяць рибалки завдали збитків на 13 млн грн

Правопорушників притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 85 КУпАП (порушення правил використання об'єктів тваринного світу). Профілактичні заходи триватимуть до кінця червня.

Нагадаємо, на річці Рів Жмеринського району рибоохоронний патруль піймав чоловіка, котрий рибалив за допомогою забороненого знаряддя. У результаті порушник незаконно наловив карасів та окунів.

Читайте також

Три роки без Бориса Дідура рідні й побратими вшанували пам'ять тростянецького поліцейського
Три роки без Бориса Дідура: рідні й побратими вшанували пам'ять тростянецького поліцейського
Детальніше
Кожен метр — знак вдячності Вінниця долучилась до Всеукраїнського забігу в День пам'яті захисників
Кожен метр — знак вдячності: Вінниця долучилась до Всеукраїнського забігу в День пам'яті захисників
Детальніше
Понад 30 підозрюваних і тонни прекурсорів підсумки трьох етапів спецоперації «РУБІКОН» на Вінниччині
Понад 30 підозрюваних і тонни прекурсорів: підсумки трьох етапів спецоперації «РУБІКОН» на Вінниччині
Детальніше
Зайшов за дитиною в під’їзд та оголився у Вінниці затримали підозрюваного в розбещенні дівчинки
Зайшов за дитиною в під’їзд та оголився: у Вінниці затримали підозрюваного в розбещенні дівчинки
Детальніше
Вп'ятеро перевищила норму та розбила авто вінницькі патрульні склали три адмінматеріали на водійку
Вп'ятеро перевищила норму та розбила авто: вінницькі патрульні склали три адмінматеріали на водійку
Детальніше
Вночі у Вінниці затримали чоловіка, який погрожував ножем перехожим
Вночі у Вінниці затримали чоловіка, який погрожував ножем перехожим
Детальніше