На Вінниччині лікарі фіксують зменшення захворюваності на гепатит А

На Вінниччині лікарі фіксують зменшення захворюваності на гепатит А

11:26 14.03.2024

Хворих на гепатит А стало менше. Про це повідомили у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

За тиждень медики зафіксували лише три випадки захворювання. 

Нагадаємо, активна фаза спалаху вірусного гепатиту А у Вінницькій області минула. Поодинокі випадки фіксуватимуть ще впродовж кількох наступних місяців, враховуючи те, що гепатит А це захворювання з досить тривалим інкубаційним періодом. 

Embedded thumbnail for На Вінниччині лікарі фіксують зменшення захворюваності на гепатит А

Читайте також

Хвороба Лайма та кишкові інфекції що загрожувало здоров'ю вінничан у травні
Хвороба Лайма та кишкові інфекції: що загрожувало здоров'ю вінничан у травні
Детальніше
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
На Вінниччині у травні зафіксовано 17 випадків хвороби Лайма — кліщі стають активнішими
На Вінниччині у травні зафіксовано 17 випадків хвороби Лайма — кліщі стають активнішими
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше