На Вінниччині кордон намагався перетнути чоловік, якого комісували через... вагітність

На Вінниччині кордон намагався перетнути чоловік, якого комісували через... вагітність

10:41 13.03.2022

У пункті пропуску "Могилів-Подільський" відмовили у виїзді з України чоловікові, в документах якого значилося, що його комісували через вагітність.

Пред’явник військового квитка з відповідним записом їхав у Молдову. У документі 53-річного чоловіка значилося, що він знятий з військового обліку у 2009 році, але причина зняття була датована минулим роком.

Зокрема, значилося, що комісія міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на Луганщині признала чоловіка непридатним до військової служби за ст. 73 наказу Міністерства Оборони України № 402 від 14.08.2008 року "Вагітність, пологи та післяпологовий період, їх наслідки" з позначкою "а" - з ускладненим перебігом, - повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін.

На Вінниччині кордон намагався перетнути вагітний чоловік

Мандрівника прикордонники передали в поліцію, де мають розібратися чи це неординарний випадок, чи помилка, чи звичайне використання підроблених документів, за яке Кримінальний Кодекс України передбачає відповідальність до двох років обмеження волі. 

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський наголошує на тому, що окупувати український народ неможливо, тому війна, яку розв'язала проти нашої країни Росія, обов'язково закінчиться нашою перемогою.

Читайте також

Як підготуватися до нової фази війни ситуація у Вінниці кардинально відрізняється від Києва чи Одеси
Як підготуватися до нової фази війни: ситуація у Вінниці кардинально відрізняється від Києва чи Одеси
Детальніше
Єдиний аргумент, який розуміє Кремль як зупинити ракетні удари по українській інфраструктурі
Єдиний аргумент, який розуміє Кремль: як зупинити ракетні удари по українській інфраструктурі
Детальніше
Бершадська громада прощатиметься з воїном-земляком, молодшим сержантом Володимиром Подруцьким
Бершадська громада прощатиметься з воїном-земляком, молодшим сержантом Володимиром Подруцьким
Детальніше
Загинув 26-річний вінничанин боєць 59-ї бригади, який два роки вважався зниклим безвісти
Загинув 26-річний вінничанин: боєць 59-ї бригади, який два роки вважався зниклим безвісти
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Вінниці зберуть 12 родин зниклих безвісти воїнів на тренінг
У Вінниці зберуть 12 родин зниклих безвісти воїнів на тренінг
Детальніше