На Вінниччині для ветеранів організували промотур туристичними локаціями краю
У Вінницькій області систематично організовуються поїздки цікавими туристичними місцями для ветеранів, які перебувають на реабілітації. Такі заходи сприяють відновленню ментального здоров’я захисників та допомагають адаптуватися до мирного життя.
Заходи з промоції туристичних об’єктів Вінниччини проводить Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації.
Промотур - це дієва форма соціальної та психологічної підтримки ветеранів, які після травм проходять реабілітацію в нашому регіоні, - каже директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації Ігор Цехановський.
Цього разу подорож розпочалася з міста Хмільник. Спершу ветерани відвідали палац-замок графа Ксідо — одну з найоригінальніших пам’яток палацової архітектури України. Зокрема, побували у краєзнавчому історичному музеї, що розташований у вежі замку. Під час екскурсії ветерани дізналися про архітектурні особливості споруди, яка поєднала в собі маєток з колонадою і кам’яну фортецю. Також ознайомилися з історією родини графа Ксідо. Згодом насолодилися чудовими краєвидами на річку Південний Буг.

Також у Хмільнику учасники промотуру відвідали санаторій «Медичний центр реабілітації залізничників». Ветеранам продемонстрували комплекс оздоровчих процедур, які пропонує заклад. Це мінеральні ванни, бальнео-, озоно- та радонотерапія, грязелікування та інші методики.
Ветерани мали можливість відпочити у соляній кімнаті, помилуватися зимовим садом і насолодитися затишною атмосферою, яка панує на території оздоровниці.

Нагадаємо, нові маршрути, загадкові локації та гастровраження. Офіс туризму Вінниці заряджає місто серією захопливих екскурсій і майстеркласів, які точно нікого не залишать байдужими.