На Вінниччині відзначають структури, які особливо відзначились у боротьбі зі снігом

На Вінниччині відзначають структури, які особливо відзначились у боротьбі зі снігом

10:46 19.02.2021
85

Перебуваючи з робочим візитом у Могилів-Подільському районі, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступники Дмитро Чаленко та Анатолій Ткач відвідали Бабчинецьку територіальну громаду. Сільська голова Ніна Зварич ознайомила їх з роботою новоутвореного Центру безпеки та Центру надання адміністративних послуг.

В приміщенні Центру безпеки знаходиться місцева пожежна охорона, сервер системи відеоспостереження та поліцейська станція. За короткий час роботи члени команди пожежної охорони пройшли навчання у Навчальному пункті Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області, двічі залучалися до гасіння пожеж у житлових будинках сіл Вила-Ярузькі та Букатинка, неодноразово звільняли зі снігових заметів транспорт та допомагали боротися з наслідками негоди на території громади.

Якби не ваша робота, не об`єднання зусиль із підприємцями та фермерами на місцях, дорогами в населених пунктах проїхати було б неможливо. Ви були на «передовій», надавали таку важливу в нинішніх погодних умовах допомогу населенню. Знаю, що ви отримали чимало слів вдячності від земляків. Я теж щиро дякую вам за роботу, бажаю, щоб ви успішно справлялися з усіма викликами та гідно виходили зі складних ситуацій, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий особовому складу пожежної охорони.

За особистий внесок у ліквідації наслідків складних погодних умов у зимовий період, своєчасну та якісну допомогу в розчищенні автомобільних доріг та вулиць на території Бабчинецької сільської ради місцеві підприємці, фермери та працівники пожежної служби були нагороджені Подяками голови обласної Ради.
 
Нагадаємо, оголошено конкурс "Комфортні громади".

Читайте також
Неодноразово засудженого громадянина Молдови випроводили з Вінниччини
Детальніше
Про медичний та соціальний захист говорили на нараді з керівниками чорнобильських організацій Вінниччини
Детальніше
Депутати вважають за необхідне інвентаризацію та грошову оцінку земель Вінницької області
Детальніше
У Могилів-Подільському районі затримали грабіжників “металістів”
Детальніше
У Вінниці депутати обговорили можливості подовжити програму “Питна вода”
Детальніше
Житло для дітей-сиріт: незабаром квартиру отримає жителька Могилів-Подільської громади
Детальніше