На Вінниччині селище Ленінка перейменували на Привітне

На Вінниччині селище Ленінка перейменували на Привітне

12:12 15.06.2021
74

Під головуванням Владислава Скальського відбулось чергове засідання постійної комісії Вінницької облради з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування. Участь у засіданні взяв заступник голови облради Дмитро Чаленко. 

Депутати заслухали піврічний звіт про роботу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.  Звітував керівник секретаріату  Асоціації Віктор Вікалюк.

Робота Асоціації була спрямована на співпрацю з громадами, надання їм консультацій з питань формування і наповнення бюджетів, а також фандрейзингу та грантових проєктів. Визначили заходи на наступний період для того, щоб Асоціація органів місцевого самоврядування була ефективним інструментом для розвитку громад, для надання їм якісних консультацій та інформації, яку вони зможуть використати в своїй роботі, - прокоментував Дмитро Чаленко.  

Також на засіданні комісії депутати одноголосно погодили перейменування селища Ленінка на селище Привітне. Нову назву - Хутірська - за висновком комісії має отримати й вулиця Леніна у селищі. 

Раніше рішення про перейменування Ленінки ухвалили Теплицька селищна рада 7 скликання та Гайсинська районна рада 8 скликання. Також у 2020 році на території селища проводились громадські слухання щодо перейменування, нова назва була повністю підтримана жителями населеного пункту. 

Постійна комісія з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування рекомендувала обласній Раді погодити перейменування селища та направити відповідне звернення на розгляд Верховної Ради України. Після ухвалення рішення парламентом у “Відомостях Верховної Ради України” буде опубліковано повідомлення про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Вінницької області. 

Довідково

Селище Ленінка входить до складу Сокирянського старостинського округу №5 із центром у селі Сокиряни Теплицької селищної ради. Входить до складу Гайсинського (колишнього Теплицького) району. У селищі проживає 27 людей, з яких – 1 людина працездатного віку та 26 людей віком 60+.
 
Нагадаємо, у Гнівані вулицю Терешкової перейменують на вулицю Юності.

Читайте також
Футбольній школі “Нива” повернули історичну назву
Детальніше
У Жмеринці учасникам Координаційної ради показали дитсадок, школу та басейн
Детальніше
1 млн 100 тис. грн субвенції буде виділено для збереження Сутисківської школи
Детальніше
Вячеслав Соколовий зустрівся із Президією Громадської ради при облраді
Детальніше
Дорожня субвенція, проєкти фінансових планів, безпекові заходи на OPERAFEST TULCHYN
Детальніше
Агенцію регіонального розвитку Вінницької області очолила Наталія Гижко
Детальніше