На Вінниччини працює 70 мобільних патрулів з контролю карантинних обмежень

На Вінниччини працює 70 мобільних патрулів з контролю карантинних обмежень

12:38 08.04.2021

На Вінниччині щодня фіксуються нові випадки захворювання коронавірусною хворобою. У зв’язку з цим поліція Вінниччини посилила заходи, спрямовані на запобігання її поширенню, а також контроль за дотриманням громадянами та суб’єктами господарювання карантинних обмежень.

Щодня поліцейські разом з представниками держпродслужби з залученням членів громадських формувань та недержавних охоронних структур перевіряють громадські місця, суб’єктів господарювання, пасажироперевізників, людей, що перебувають на самоізоляції, з метою неухильного дотримання ними вимог карантину.

Поліцейські проводять профілактичну роботу, а на  злісних порушників складають адміністративні матеріали, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.  

Як розповів начальник відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Олександр Немировський, 150 працівників поліції, 60 членів громадських формувань та недержавних охоронних структур у складі 70 мобільних груп перевіряють магазини, торговельні центри, заклади харчування. Спільно з представниками укртрансбезпеки здійснюють перевірку перевізників, громадянам пояснюється важливість дотримання маскового режиму у транспорті та інших громадських місцях. Лише за три дні на порушників правил карантину складено 344 адміністративних матеріалів за правопорушення передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм).

Нагадаємо, у Вінниці з 3 квітня змінюються карантинні обмеження.

Читайте також

Пес покусав за обличчя однорічну дівчинку патрульні супроводжували дитину до вінницької лікарні
Пес покусав за обличчя однорічну дівчинку: патрульні супроводжували дитину до вінницької лікарні
Детальніше
На вулиці Пирогова у Вінниці електросамокатник збив 64-річну жінку
На вулиці Пирогова у Вінниці електросамокатник збив 64-річну жінку
Детальніше
У Вінницькій області автомобіль злетів у кювет — пасажирка в лікарні
У Вінницькій області автомобіль злетів у кювет — пасажирка в лікарні
Детальніше
На просп. Юності у Вінниці сталося ДТП з мотоциклістом
На проспекті Юності у Вінниці трапилась ДТП з 22-річним мотоциклістом
Детальніше
На проспекті Космонавтів у Вінниці автомобіль наїхав на пішохідку
На проспекті Космонавтів у Вінниці автомобіль наїхав на пішохідку
Детальніше
Збив людину на дорозі та поїхав далі що загрожує водієві з Вороновиці
Збив людину на дорозі: що загрожує 56-річному водієві з Вороновиці
Детальніше