На Вінниччині двоє неповнолітніх колядників вирішили залишитись на ночівлю у закинутому будинку

На Вінниччині двоє неповнолітніх колядників вирішили залишитись на ночівлю у закинутому будинку

14:26 11.01.2021
118

В Козятинському районі двоє братиків 9 та 11 років пішли колядувати та не повернулись додому. Після звернення матері до правоохоронців, на пошуки дітей направили весь особовий склад місцевої поліції та працівників ювенальної превенції. Знайшли юних колядників у нежилому будинку на околиці  сусіднього села, де хлопчики вирішили погрітись та переночувати.

Як повідомили у відділі комунікації поліції, мобільних телефонів діти при собі не мали. Поліцейські  опитували мешканців села, знайомих та сусідів родини, прочісували територію населенного пункту та оглядали закинуті місця у селі. Під час розмови з однолітками хлопчиків поліцейські  з'ясували, що діти пішли колядувати до  сусіднього населенного пункту.

Через  три години пошуків поліцейські знайшли неповнолітніх у селі Сигнал в нежилому будинку на околиці села. Зі слів дітей, вони пішли колядувати, а коли зрозуміли, що пізня година, боялися повертатися додому. Аби не замерзнути,   хлопці знайшли нежилий будинок  і до ранку вирішили залишитись у ньому. З неповнолітніми та їх батьками працівники поліції провели профілактичну бесіду. Дітям пояснили, що така поведінка може нести загрозу їхньому життю та здоров’ю,  - розповіли в поліції.

Відносно матері розшуканих дітей поліцейські склали адміністративний протокол за невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей. За таке правопорушення передбачено штраф  від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, родина розшукує 68-річного чоловіка - в останній раз його бачили у Вінниці

Читайте також
Двох мешканців Тульчинського району поліція розшукує за підозрою в шахрайстві
Детальніше
Чотирьох зниклих дітей розшукали поліцейські минулої доби
Детальніше
Минулої доби двоє людей потрапили до лікарень внаслідок автопригод
Детальніше
Моторошний "фундамент": у Вінниці під час будівництва гаражу чоловік закопав тіло своєї жертви
Детальніше
Водій Renault зізнався копам, що вживав наркотики
Детальніше
Двоє мешканців Липовецького району "попалися" з наркотиками
Детальніше