На Вінниччині 14-річна дівчинка через негоду провела ніч у лісопосадці

На Вінниччині 14-річна дівчинка через негоду провела ніч у лісопосадці

11:29 22.06.2021

Неповнолітню, яка 19 червня на велосипеді поїхала у магазин та додому не повернулась, протягом ночі шукали понад півсотні поліцейських та військовослужбовців. Їм допомагали рідні зниклої та місцеві мешканці. Ранком 20 червня втомлену, виснажену дитину поліцейські знайшли у лісопосадці за 12 кілометрів від дому. Через негоду, яка застала дівчину в дорозі, в неї зломався велосипед, і вона не змогла повернутись додому.  

Як повідомили у відділі комунікації поліції  Вінницької області, близько 15.00 год. 14-річна дівчина, мешканка села Пиків, на велосипеді поїхала у місцевий магазин та додому не повернулась. Її самотужки шукали рідні та односельці, а коли почалась негода – зателефонували за допомогою до поліції. По тривозі був піднятий весь особовий склад місцевої поліції, ювенальної превенції, військовослужбовці. Опитавши місцевих жителів, поліцейські встановили, що востаннє дівчину бачили близько 19.00 години коли вона їхала на велосипеді в напрямку сусіднього села Шепіївка.  

Поліцейські, військовослужбовці та рідні дитини протягом ночі у зливу прочісували лісопосадки, поля, оглядали покинуті будинки. Близько 10.00 год. 20 червня дівчину працівники поліції знайшли за 12 кілометрів від домівки. Вона сиділа під деревом у полі брудна, без взуття, втомлена, змокла від дощу, - розповіли у поліції.

Поліцейські дали їй одяг, обігріли та завезли у медичний заклад, де її оглянули лікарі та передали рідним. Ушкоджень вона не зазнала. Її життю та здоров’ю нічого не загрожує. 

На Вінниччині 14-річна дівчинка через негоду провела ніч у лісопосадці

Нагадаємо, У Вінниці розшукали дівчинку, яка після сварки з родичами вже не вперше залишила домівку

Читайте також

Смертельна аварія на об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися чотири автомобілі
Смертельна аварія на об’їзній дорозі Вінниці: зіткнулися чотири автомобілі
Детальніше
Паперові янголи та недоспівані колискові у Вінниці згадували маленьких жертв російської агресії
Паперові янголи та недоспівані колискові: у Вінниці згадували маленьких жертв російської агресії
Детальніше
На Вінниччині посадовців ТЦК викрили на маніпуляціях з реєстром «Оберіг»
На Вінниччині посадовців ТЦК викрили на маніпуляціях з реєстром «Оберіг»
Детальніше
ДТП у Вінниці 71-річний водій на Renault збив дитину на «зебрі»
ДТП у Вінниці: 71-річний водій на Renault збив дитину на «зебрі»
Детальніше
ДТП у Барі під колеса Ford потрапила дитина на переході
ДТП у Барі: під колеса Ford потрапила дитина на переході
Детальніше
 Біль, що не має терміну давності у Вінниці вшанували маленьких жертв російського терору
Біль, що не має терміну давності: у Вінниці вшанували маленьких жертв російського терору
Детальніше