На Калинівщині замість квітів на 1 вересня збиратимуть гроші на ЗСУ

На Калинівщині замість квітів на 1 вересня збиратимуть гроші на ЗСУ

13:41 31.08.2023

За ініціативи працівників відділу освіти, молоді та спорту Калинівської громади, по всіх навчальних закладах Калинівщини оголосили акцію "Перше вересня без квітів".

Так освітяни закликають батьків та учнів відмовитися від звичних святкових букетів на Свято першого дзвоника, а зекономлені кошти перерахувати на потреби ЗСУ.

На жаль, новий навчальний рік знову розпочинається в умовах повномасштабної війни. А тому ми одноголосно прийняли рішення замість святкових букетів зібрати кошти для потреб ЗСУ. Ми віримо нашим ЗСУ та завжди підтримуємо їх. І це буде ще один наш маленький внесок для нашої спільної Перемоги, - розповідає начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської громади Галина Фурман. - У кожному навчальному закладі ми встановимо скриньки для збору коштів. Кожен охочий зможе зробити свій посильний внесок та підтримати українських захисників.

Нагадаємо, у Вінницькій громаді діє муніципальна підтримка родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць. Зокрема, сім’ї, в яких діти йдуть до 1 класу закладів загальної середньої освіти, можуть отримати матеріальну допомогу.

Допомога переселенцям, родинам військових та психологічна підтримка дітей - серед головного на обговореннях чергової Міжвідомчої ради. Крім того, на засідання затвердили Алгоритм дій старости при виявленні домашнього насильства, а також план реабілітації людей, постраждалих від торгівлі людьми.

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше