На Калинівщині патріотично розмальовують зупинки та висаджують квіти
Кожен погожий день у старостинських округах Калинівської громади використовують з користю. Працівники бюджетних установ, небайдужі жителі сіл організовуються, щоб зробити свої населені пункти ще кращими та привабливішими.
У селах громади кипить робота. Люди дбають про населені пункти, у яких проживають.
Вдячний усім жителям громади, які нині не стоять осторонь проблем нашої громади, намагаються зробити її кращою, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Сьогодні наші захисники ціною власного життя та здоров’я боронять нашу землю, а наш обов’язок не лише цінувати їх подвиг, а й зробити все можливе, щоб земля, за яку вони проливають свою кров, ставала лише кращою. Щоб наші захисники після Перемоги повернулися у гарні, доглянуті села та місто. Разом зробимо цей світ кращим і разом здобудемо Перемогу.
![На Калинівщині патріотично розмальовують зупинки та висаджують квіти](/sites/default/files/styles/compressor/750x863/inline-images/na-kalinivschini-patriotichno-rozmalovuyut-zupinki-ta-visadzhuyut-kviti-2.jpg?itok=2kODVOHc)
![На Калинівщині патріотично розмальовують зупинки та висаджують квіти](/sites/default/files/styles/compressor/750x410/inline-images/na-kalinivschini-patriotichno-rozmalovuyut-zupinki-ta-visadzhuyut-kviti-4.jpg?itok=78CJXV2W)
![На Калинівщині патріотично розмальовують зупинки та висаджують квіти](/sites/default/files/styles/compressor/750x750/inline-images/na-kalinivschini-patriotichno-rozmalovuyut-zupinki-ta-visadzhuyut-kviti-5.jpg?itok=IObSACR2)
Нагадаємо, висадили весняні квіти на території ліцею №17 в рамках соціального проєкту з озеленення "Flowers4School". Його мета - перетворити кожен навчальний заклад на квітучий парк та допомогти дітям впоратись зі стресом.