На Калинівщині ліцеїсти зібрали гроші та придбали польові ноші для військовихНа Калинівщині ліцеїсти зібрали гроші та придбали польові ноші для військових

На Калинівщині ліцеїсти зібрали гроші та придбали польові ноші для військових

15:50 05.10.2023

Анастасія Ужун, Каріна Гладовська, Олександра Воронко та Людмила Семенчук навчаються в 11 класі ліцею села Черепашинці. З початку повномасштабної війни дівчата щиро вболівають за долю українських військових та допомагають їм.

Ось і цього разу подруги провели благодійну акцію: впродовж двох днів виходили на дорогу, яка веде до Черепашинецького кар'єру та закликали відпочивальників допомогти зібрати кошти для потреб військових.

В такий спосіб дівчата зібрали майже двадцять тисяч гривень, - інформує Калинівська міська рада.

На Калинівщині ліцеїсти зібрали гроші та придбали польові ноші для військових

За ці кошти школярки придбали тридцять шість польових ношей для евакуації поранених та передали їх своєму односельцю, який нині боронить рідну землю від рашистів.

Ми пишаємося нашими ученицями, - каже очільниця ліцею села Черепашинці Ольга Тітечко. - Адже це не перша ініціатива дівчат. Торік вони разом зі своїми батьками також збирали кошти для ЗСУ, які передали на потреби військових. Україна може пишатися, що наші діти виростають справжніми патріотами та щирими українцями, які вболівають за долю країни.

На Калинівщині ліцеїсти зібрали гроші та придбали польові ноші для військових

Нагадаємо, черговий подарунок підготували для нацгвардійців калинівчани. Цього разу дванадцять флісових кофт передала військовим учасниця ансамблю "Любисток" Анастасія Яремчук, яка разом зі своїми подругами Марією Яремчук, Софією Слабчук та Нікою Власовою організували та провели на початку вересня в Іванові благодійний концерт.

Читайте також

У Вінниці проведуть тренінг з домедичної допомоги для жінок
У Вінниці проведуть тренінг з домедичної допомоги для жінок
Детальніше
«Комбатантський хрест» від Головнокомандувача ЗСУ отримав вінничанин
«Комбатантський хрест» від Головнокомандувача ЗСУ отримав вінничанин
Детальніше
20 липня у Тростянці зустрінуть траурний кортеж з тілом загиблого Героя
20 липня у Тростянці зустрінуть траурний кортеж з тілом загиблого Героя
Детальніше
Сапер-оператор БпЛА з Турбівської громади загинув на Донеччині
На Донеччині загинув сапер-оператор БпЛА з Турбівської громади
Детальніше
Калинівка й Вінниця об'єднаються заради Героя відбудеться автопробіг пам'яті Олександра Ткачука
Калинівка й Вінниця об'єднаються заради Героя: відбудеться автопробіг пам'яті Олександра Ткачука
Детальніше
Указ Президента орден Богдана Хмельницького для пілота з Вінниччини
Указ Президента: орден Богдана Хмельницького для пілота з Вінниччини
Детальніше