На фронті загинув навідник парашутно-десантної роти з Бершадської громади

На фронті загинув навідник парашутно-десантної роти з Бершадської громади

14:30 08.11.2022

Важка звістка знову прийшла у Бершадську територіальну громаду. Виявивши мужність та стійкість, під час бойових дій загинув Сінолуп Андрій Вячеславович – навідник 9 парашутно-десантної роти 3 парашутно-десантного батальйону солдат.

Про це повідомив міський голова Бершаді Віталій Драган.

Захисник загинув 4 листопада в Луганській області від поранень не сумісними з життям. Вічна пам'ять загиблому Герою, який віддав своє життя за Україну! Щирі співчуття родині, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 6 листопада, захищаючи Україну від російських окупантів, під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув могилівчанин Савчук Іван Анатолійович.

Читайте також

Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше
76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше