На фронті загинув 54-річний Герой з Калинівської громади

На фронті загинув 54-річний Герой з Калинівської громади

16:31 15.09.2024

Захищаючи Україну на фронті загинув 54-річний Герой з Калинівської громади Олег Козак.

Про це інформує Калинівська міськрада.

З глибоким сумом і скорботою повідомляємо про загибель нашого земляка, захисника України, Олега Івановича Козака, який віддав своє життя за свободу і незалежність нашої країни, - йдеться у повідомленні.

Олег Іванович Козак народився 1 жовтня 1970 року в селі Радівка, де і пройшло його дитинство та юність. Він навчався в місцевій школі, а згодом продовжив освіту в Іллінецькому радгосптехнікумі, здобуваючи спеціальність зоотехніка. Протягом всього життя Олег Іванович залишався вірним рідному селу, працюючи водієм в ПП "Радівське".

22 липня призваний до лав Збройних сил України. З честю і відвагою виконував свій військовий обов'язок. А вже 12 вересня загинув у Покровському районі, виконуючи бойове завдання. 

Олег Іванович залишив по собі спогади як про добру і милосердну людину. Його життєве кредо – "Сам погибай, але друзів виручай!" – відображало його ставлення до життя і людей. Попри все він завжди знаходив час для родини, особливо любив своїх онуків, якими пишався, — читаємо у некролозі.

У Олега Івановича залишилися мама, дружина, два сини, два внуки і одна внучка. Його родина втратила чоловіка, батька і дідуся, брата, а село Радівка втратило дорогого і шанованого земляка.

Земляки висловлюють щирі співчуття родині та близьким Олега Івановича. 

Поховання відбудеться в селі Софіївка. Про дату та час обіцяють повідомити пізніше.

Нагадаємо, Вінниця прощається з 31-річним захисником України, який загинув на донецькому напрямку. Вінничанин Юрій Антонюк мобілізувався до Збройних Сил України на початку повномасштабного російського вторгнення.

Читайте також

Боронив небо Донеччини громада на Вінниччині схиляє голови перед полеглим воїном воїном-зенітником
Боронив небо Донеччини: громада на Вінниччині схиляє голови перед полеглим воїном воїном-зенітником
Детальніше
3 роки за смерть дитини від голоду прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
3 роки за смерть дитини від голоду: прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
У боях на Харківщині поліг досвідчений сержант-мінометник з Вінницької області
У боях на Харківщині поліг досвідчений сержант-мінометник з Вінницької області
Детальніше
Україна відновила Дружбу як ЄС впроваджує санкції і водночас купує російську нафту
Україна відновлює транзит нафтопроводом «Дружба»: що це означає для економіки та оборони
Детальніше
У лікарнях Вінниччини запровадили особливий супровід для поранених нацгвардійців
У лікарнях Вінниччини запровадили особливий супровід для поранених нацгвардійців
Детальніше